Kas ka sina? Yasmyn on kimpus ühe levinud harjumusega: see on valus mu rahakotile ja tervisele

YASMYN
YASMYN — FOTO: Silver Siilak

“10 küsimust artistile” on TV3.ee veebisaade, mille raames tutvustame erinevaid toredaid ja andekaid Eesti muusikuid ning esitame neile küsimusi, millele nad igapäevaselt ei mõtle.

Seekord on külas armastatud lauljanna YASMYN, kelle laval-olekut on erinevad välismaised muusika-väljaanded kirjeldanud kui hüpnootilist segu moodsast R&B’st, trapist, popist ja house-muusikast. 

Esitasime talle 10 küsimust, et teda paremini tundma õppida. Näiteks, mis on kõige kallim riideese tema kapis? “Neid on päris palju! Riided on minu jaoks väga suur eneseväljendusvorm, nii et ma satun tihtipeale liialt ekstaasi ja ei vaata hinnasilti. Kõige kallim ese on ühe brändi nahkpüksid,” puhkeb lauljatar naerma.

Kõige vingemaks kohaks, kus Yasmyn on kunagi esinenud, on Fääri saared. “Nimi kõlab väga troopiliselt, aga tegelt on see külm saar Norra külje all. See loodus seal oli imeline ja publik oli ka täiesti pöörane!” meenutab ta.

Kui Yasmyn saaks vabaneda ühest ebameeldivat harjumusest, siis oleks see Bolti ja Woltiga söögi tellimine. “See on rahakotile valus ja ei ole alati tervislik tellida süüa,” avaldab ta.

Mida teeks Yasmyn siis, kui ta poleks muusik või kui tema sülle peaks ootamatult sadama miljon eurot?

Vaata kõiki YASMYN-i vastuseid videost!

YASMYN annab reedel, 24. märtsil kontsertklubis D3 koos oma bändiga selle aasta esimese suurema soolokontserdi. Kontsert kergitab muu hulgas saladuskatet YASMYNi järgmiselt kauamängivalt.

LAVAL:
Yasmyn – vokaal
Rainer Meinart – trummid
Caspar Magus – elektroonika
Siim Avango – bass

PILETID:
Early bird 15 (SOLD OUT)
Regular bird  20
Late bird 25

AJAKAVA:
Uksed 19.30
YASMYN 21.00

Piletid kontserdile on saadaval Ticketeris. Liitu sündmusega ka Facebookis!

Kommentaarid puuduvad