Stress ja väsimus kimbutavad? 3 lihtsat nippi, mille järgimine muudab Su elukvaliteeti märgatavalt

laud

Innovaatilise haridusettevõtte Mindvalley juht Vishen Lakhiani andis kolm soovitust, kuidas oma igapäevaellu rohkem tasakaalu ja harmooniat tuua ning sellega oma elukvaliteeti muuta.

Mindvalley on haridusettevõte, mis annab koolituse ja töötube enese arenguga seotud teemadel. Selleks, et juba vaikselt oma igapäevaellu rohkem tasakaalu, võiks Visheni sõnul alustada kolmest nipist. 

  1. Vaata üle oma toidulaud
    “Su toitumine mõjutab sinu kõhtu ja kõht mõjutab Sinu emotsioone. 90% serotoniinist toodetakse kõhus ja see on ajukemikaal, mis mõjutab väga tugevalt meie tujusid. Seega toit mõjutab meie emotsionaalset seisundit,” selgitas Vishen, et inimesed peaksid sööma võimalikult puhast ja töötlemata toitu.
  2. Meditatsioon
    “Meditatsioon on midagi, mida iga inimene peaks tegema. Aina rohkemates uuringutes on tõestatud meditatsiooni positiivselt mõju inimese elukvaliteedile,” tõdes Vishen, kes ise õpetab meditatsiooni.
  3. Ümbritse ennast õigete inimestega
    Sa pead otsima enda ümber inimesi, kes aitavad sul särada. Inimesed, kes arvestavad sinuga ja ei tee sind maha!” tähendas mees. 

Kommentaarid puuduvad