Reklaam sulgub sekundi pärast

Nüüd on sinu võimalus! Müügile on tulnud maja, milles filmiti armastatud tõsielusaadet

Kui tihti avaneb võimalus külastada televisioonist tuttavaid võtteplatse või ammugi seal päriselt elada? Nüüd aga on müüki paisatud maja, milles filmiti tänavu kevadel TV3 eetris olnud noorte tõsielusaadet "Kõige parem kaaslane".

KV.ee portaalist leiab kuulutuse, milles pakutakse müüa 6 magamistoaga maja, mis asub Kiisal. Maja on ehitatud 1940. aastal ja sellega tuleb kaasa ka eraldi saunahoone. Saunas on leiliruum koos puuküttega kerisega, pesuruum wc-ga ja sauna eesruum.

Kuulutuses seisab, et maja sobib hästi kas suurele perele, kahele põlvkonnale või ettevõttele äritegevuseks. Varemalt on maja alumisel korrusel asunud kodurestoran ja ülemisel korrusel eluruumid. Maja saab kohandada ka lastehoiu teenuse või muu sobiva äritegevuse jaoks.

Majas on vahetatud aknad ja uksed ning sisse toodud vesi ja kanalisatsioon. Vaja oleks teostada sisetöid, s.t. tapeetida või värvida seinad ja laed ja paigaldada põrandad. Pliit ja ahjud töötavad. Vajadusel võib maja soojustada ja paigaldada põrandakütte.

Kiisa alevik, kus kõnealune maja paikneb, asub Tallinna südalinnast 26km kaugusel, autoga kulub kohale jõudmiseks 30 minutit.

Rongi- ja bussiliiklus Tallinnast Kiisale on hea. Lähimad koolid on Kurtnas ja Sakus. Kiisal on moodne vabaajakeskus, Coop toidupood, Okkatee Pizza restoran, raamatukogu ning apteek. Perearstikeskus asub Sakus.

Keila jõe ujumiskoht on majast mõnesaja meetri kaugusel ning Maidla järve ujumiskoht on 9km kaugusel. Ideaalne majake neile, kes ihkavad looduse rüppe, aga ei taha linnast liiga kaugeks jääda!

Eriliseks teeb majakese veel ka asjaolu, et seal võeti üles kevadel TV3 eetris olnud tõsielusaade "Kõige parem kaaslane", mille võitja Karl-Gustav Kurn ka ise kuulutusele oma sotsiaalmeedias tähelepanu pööras. Noormees ei tundnud vanu ruume äragi, sest need on tänaseks tundmatuseni muutunud.

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist
IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist

Kellel on soovi osta ära "Kõige parema kaaslase" seriaalist kuulsaks saanud maja, peaks selle eest välja käima 225 900 eurot. Tutvu kuulutusega SIIN!

Vaata ka galeriist, kes olid sarja osalejad ning milline maja siis välja nägi!

Vaata "Kõige parema kaaslase" esimest hooaega Go3s!

Kommentaarid puuduvad