Kuidas hoida oma suhet värskena? Nippe jagavad üle 20 aasta koos olnud paarid

Üle 20 aasta koos olnud paarid jagavad nippe, mille abil hoida oma suhet värskena!
Üle 20 aasta koos olnud paarid jagavad nippe, mille abil hoida oma suhet värskena! — FOTO: boggy22 / 123RF.COM

Kuidas muuta armastus ja iha aastaid kestvaks? Ameerika veebiajakiri Self rääkis pikka ja õnnelikku kooselu nautivate paaridega, kes andsid kasulikke nippe, kuidas hoida oma suhet värskena!

Küsitletute hulka kuulusid paarid, kelle suhe on kestnud vahemikus 20-64 aastat. Järjestasime pikaaegseid ja õnnelikke suhteid nautivate paaride nipid selle kohta, kuidas hoida armuleek põlemas aastakümneteks!

1. Jääge voodielu suhtes avatuks

Toby (olnud suhtes 22 aastat): “Mida ma olen 22 aasta jooksul õppinud, on olla alati aus, kuid mitte kunagi haavav ja jätkata seksuaalset eksperimenteerimist. Sa peaksid püüdma olla voodis hea, andma üksteisele võrdselt aega ja naudingut ning olema valmis kõike mõistuse piires katsetama. See, mida ma pidasin 25-aastaselt erutavaks, kui me parnteriga abiellusime, ei pruugi olla see, mida ma praegu erutavaks pean, nii et sa ei tea kunagi, mis sulle võib meeldida, kuni sa seda ei proovi.”

“Teine oluline element on see, et me ei kritiseeri mitte kunagi üksteise kehasid. Koosoldud aastate jooksul ei ole mu partner kordagi pannud mind oma keha pärast häbenema. Selle asemel on ta pannud mind tundma, et mind hinnatakse.”

2. Võtke aega ainult teile kahele

Jill (olnud suhtes 20 aastat): “Peame abikaasaga oluliseks, et veedaksime aega ainult kahekesi. See ei pea olema tingimata prestiižne kohtinguõhtu. Enamasti on see pühapäevahommikune jalutuskäik või väljasõit taluturule. Me lihtsalt teeme koos asju, nagu oleksime kohtingul.”

3. Õppige tundma teineteise väärtusi

Christopher (olnud suhtes 22 aastat): “Me oleme õppinud tundma ja aktsepteerinud teineteise “armastuse keelt”. Me räägime sellest, mis on meile oluline ja mis paneb meid tundma, et meid armastatakse. Suured žestid võivad olla imelised, kuid mõne aasta pärast muutuvad need lihtsalt žestideks. Mõnikord võivad kõige väiksemad teod tunduda kõige intiimsemad: näiteks hoiame telerit vaadates käest kinni.”

4. Konfliktide korral vältige teineteise peale karjumist

Dawn (olnud suhtes 24 aastat): “Me vaidleme, meil on erimeelsusi, kuid me ei ole kunagi tõstnud häält ega öelnud teineteisele ebaviisakaid asju. See on meie tugevuse ja ühenduse alus. Selle usalduse ja austuse aluse säilitamine on see, mis hoiab meid tugevana, ühendatuna ja siiani armunutena.”

5. Leidke viise, et panna üksteist tundma hinnatutena

Mona (olnud suhtes 50 aastat): “Kogu abielus oldud aja jooksul on olnud oluline, et me kumbki annaksime pidevalt teada, et teist armastatakse. Minu abikaasa ütleb mulle pidevalt, et ta armastab mind. Ta ütleb mulle, et ma olen kõige ilusam inimene. Mina jällegi kallistan teda igal õhtul, kui voodisse ronime.”

6. Õppige olema paindlikud ning märkama, millal teine pool teid vajab

Sybil (olnud suhtes 64 aastat): “Sul peab olema tundlikkus, et teada, millal su partner sind vajab. Igaühel on nõrku hetki ja see on osa inimeseks olemisest. Mõnikord tuleb näha teise inimese valu ja sekkuda.”

Allikas: Self. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad