KASULIKUD NIPID! Kuidas peaks tegelikult uut aastat alustama?

Uusaastalubadused.
Pilt on illustratiivne! — FOTO: 123rf.com

Kätte on jõudnud 2023. aasta. Järjestasime mõned nipid, mille abil saate endale garanteerida võimalikult eduka ja maksimaalselt tulemusliku aasta!

1. Laiendage oma mõttemaailma uute kogemustega.

Võtke endale iga kuu 30 päeva järjest kohustus teha midagi uut, mille tegemisest te olete mõelnud, kuid mida te pole teinud ja märgake, kuidas see mõjutab teie elu. Näiteks võib võtta kohustuseks teha päevas 30 minutit aeroobset treeningut, kuulata ainult positiivset muusikat või visualiseerida oma eesmärke juba täidetuna. 

2. Kirjutage kolmele teie elus tähtsale inimesele kiri ja andke neile teada, kui olulist rolli nad tegelikult teie elus mängivad.

3. Alustage äriplaani koostamist.

Kui olete juba mõnda aega nokitsenud äriidee kallal, aga ei ole seda ellu viinud, siis nüüd on aeg midagi ette võtta. Kirjutage oma ideed üles ja alustage äriplaani koostamist. Kui te ei tea, kuidas seda täpselt teha, saab endale hankida mõne raamatu ettevõtlusega alustamise kohta või otsida nõuandeid internetist.

4. Kirjutage nimekiri 101 eesmärgist, mida te kindlasti tahate elu jooksul saavutada.

5. Lisage regulaarsed treeningud enda ajakavasse.

Liituge mõne fitnessklubi treeningrühmaga või hakake tegelema uue spordialaga. Võimaluse korral on mõttekas palgata ka eratreener. Neid asju tehes ei muutu teie treeningud mitte ainult produktiivsemaks, vaid ka lõbusamaks. 

6. Harjutage ühe päeva põhimõtet.

Te ei saa kõiki kogu aeg rõõmustada, kuid võite iga päev teha kellegi jaoks midagi erakordset. Leidke iga päev üks klient, kolleeg, sugulane või sõber ja tehke midagi tähelepanuväärset. Üks-päevas-põhimõtte kasutamine muudab teie äri ja elu tähelepanuväärseks.

7. Lõpetage teiste arvamusest hoolimine.

8. Kirjutage loetelu tegevustest, mida püüate vältida.

Hoidke 15-30-minutiliste sammude kaupa arvestust iga oma tegevuse kohta tööpäeva jooksul. Tehke seda nädala jooksul. Seejärel arvutage igal aastal kokku iga tegevuse ajakulu, mis ei too kaasa müüki või suurenenud rahavoogu. Kui palju te teeniksite aastas rohkem, kui te neid tegevusi enam ei teeks? Kui palju rohkem vaba aega jääks teil pere jaoks? Tervise jaoks? Pange need asjad loetelusse ja lõpetage tegevuste tegemine, mis ei anna teile soovitud edu.

Allikas: success.com. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad