Reklaam sulgub sekundi pärast

20 korrust ja üle 40 restorani! Maailma suurim kruiisilaev purustas eelmüügirekordi

"Merede ikoon" on maailma suurim kruiisilaev — FOTO: Royal Caribbean Cruises

"Merede ikoon" on uus maailma suurim kruiisilaev, mis alustab oma merereise aastal 2024. Laeva ümbritsev sumin on olnud üüratu ja eelmüük laevapiletitele on olnud rekordiline. Mis on "Merede ikoon" ja miks see nii eriline on?

Laev, millest peaks saama maailma suurim kruiisilaev, on lõpetanud ehituse Soomes asuvas laevatehases ja on teinud esimese katse avavees enne oma tõenäolist debüüti selle aasta oktoobris.

Royal Caribbean Internationali "Icon of the Seas"  (eestik. "Merede ikoon") on 365 meetri pikkune hiigellaev ja kaalub prognoositavalt 250 800 tonni.

Kui see 2024. aasta jaanuaris Kariibi mere vetel oma teekonda alustab, mahutab see probleemideta umbes 5610 reisijat ja 2350 meeskonda. Paadi vastupandamatu osa saab olema maailma suurim veepark merel. "Kategooria 6 " nimega, on seal 6 rekordilist veeliumäge, kuid külalised, kes soovivad rahulikumat kogemust, saavad lõõgastuda ka paadi seitsmes basseinis ja üheksas mullivannis.

"Merede ikoon" on maailma suurim kruiisilaev — FOTO: Royal Caribbean Cruises

Laev lubab rohkem kui 40 võimalust einestamiseks, joomiseks ja meelelahutuseks, millest paljud sisalduvad kruiisipiletite hinnas. 20 tekki ja 8 naabruskonda, mida uurida, on idee rahuldada igat tüüpi puhkajaid, alates noortele peredele pühendatud aladest kuni ainult täiskasvanutele mõeldud ruumideni.

Seal on 28 erinevat tüüpi majutust, rohkem peredele mõeldud kategooriaid, rohkem ookeanivaatega paigutusi ja rohkem ruumi rühmareisijatele. Kruiisifirma sõnul on see pikim ajavahemik, mille nad on kunagi pühendanud "täiusliku kodubaasi kujundamisele".

Icon of the Seas on ka Royal Caribbean Internationali esimene vedeldatud maagaasi (LNG) ja kütuseelementide tehnoloogial töötav laev, mis on osa ettevõtte liikumisest puhta energia tuleviku poole.

Kommentaarid puuduvad