Reklaam sulgub sekundi pärast

Zevakin ja Valting röstisid legendaarset TV3 kaalusaadet: see läheb ikka allamäge!

Suunamudijad Andrei Zevakin ja Robin Valting võtsid oma värskes Youtube'i videos ette legendaarse TV3 kaalusaate "Kallis, sa oled kosunud" ja andsid sellele omapäraselt mahlaka hinnangu.

"Kallis, sa oled kosunud" saade oli eetris aastaid tagasi. Kaalusaadet juhtis personaaltreener Erik Orgu. Zevakin ja Valting vaatasid osa, kus 119 kg kaaluv Kristo soovis astuda sammu tervislikuma elu suunas ning võttis vastu väljakutse osaleda saates ning võtta kaalust alla.

Saates osales ka Kristo abikaasa Liina, kes oli juba enda initsiatiivil saate alguseks alla võtnud 30 kilogrammi. "Ühesõnaga tore selline mõte, et võiks siis koos paarikesena alla võtta," tõdeb Andrei saadet vaadates. "Vaata kõik on praegu väga positiivne, väga tore, väga lahe. Aga oi, kuidas siit hakkab saama praegu!" sõnab Zevakin naerdes. Ka Robin sõnab, et nad tunduvad väga äge paar!

Esimeses trennis koos Erik Orguga sõnas Kristo, et võib-olla ei ole seda võhma nii palju kui võiks olla. "Selleks ma tahtsingi saatesse tulla, et Orgu mind treeniks," sõnas Kristo. Kui saates osalev noorpaar läks toitumisnõustaja esimest korda poodi ning Kristo sellegipoolest ladus korvi õlut, hakkasid Valting ja Zevakin naerma. Ka toitumisnõustaja köhatas saates selle peale. "Ega ma päris ei ole lõpetanud, see oleks nüüd vale ütlus," sõnas Kristo õigustuseks. Noormehed sõnasid naljatledes, et ega kohe ei saagi ära lõpetada.

Saates toimunud vahekaalumise ajaks oli Kristo aga võtnud hoopis juurde. Liina hakkas tulemust nähes naerma. "Aga mulle meeldib see, et ta naine on nagu ülitoetav. Kristo noh, aga ma armastan sind ikka!" sõnas Robin. Valting ja Zevakin hakkasid aga arutlema, kas paar on ka tänaseks päevaks veel koos. "Võiksid olla! Nad on päris lahedad!" Andrei sõnas, et ka tal endal on kokkupuude Kristoga olnud. Kunagi juuksuris käies oli Zevakin kogemata oma autoga kinni parkinud Kristo sõiduki. "See oli pärast saadet, kui ma õigesti mäletan!"

Üks hetk on Kristo ärritunud nii Erik Orgu kui paistab ka, et kogu maailma peale. "Kristo on end saledaks ja surematuks mõelnud," kõlasid sõnad saate pealelugeja suust. Robin ja Andrei hakkasid selle peale naerma ning tõdesid, et kui juba pealelugeja hakkab puid panema, siis see läheb ikka allamäge.

Edasi läks saade aina uskumatumaks ning ka lõppes suure üllatusega!

Vaata Robini ja Andrei humoorikaid ning lustakaid kommentaare allolevast videost!

Kommentaarid puuduvad