Reklaam sulgub sekundi pärast

“Vallalise kaunitari” laululind Herki Siider paljastab oma suhtestaatuse

— FOTO: TV3

2022. aasta sügisel tõsielusaates "Vallaline kaunitar" osalenud Herki Siider jagab, et naudib täna oma kahe lapse kasvatamist, ent uut kallimat ta enda kõrvale veel leidnud pole.

Herki Siider on täna elektroonikapoe peremees, kelle parim müügiartikkel on tema ise. Ta sõnab, et elu on olnud põnev nii enne kui ka peale saadet. "Eks seda äratundmisrõõmu televaatajate poolt on tulnud palju ette ja see jätkub. Inimestega vestlusesse laskudes väljendavad nad oma imestust selle üle, kui erinev on reaalsus teles nähtust," räägib ta. 

Vabal ajal käib Siider jõusaalis ning sõnab, et muidugi ei saa ta üle ega ümber oma kahest armsast eluõiest ning lapsest - üks on viieaastane ning teine kaheksane. Ka muusika ja meelelahutus pole mehe elust kuhugi kadunud. "Aegajalt saame siin ja seal ka "Vallalise Kaunitari" poistega kokku! Kõik ei ole küll alati pildis, kuid valdavalt on enamus esindatud," sõnab Siider. 

Herki on jätkuvalt vaba ja vallaline ning ütleb selle kohta vaid üht: "Iga asi omal ajal. Suhteid ei planeerita, need juhtuvad. Iga inimene ja kogemus meie eluteel on kingitus."

Mis on saanud teistest "Vallalise kaunitari" osalistest peale saadet, saad lugeda siit!

Eelmisel aastal tegi samuti saates osalenud Emmanuel koos kokteilimeister Kristoga "Vallalise kaunitari" noormeestele neid kirjeldavaid kokteile. Samuti sai omanimelise kokteili ka Herki. Kuidas kirjeldas Emmanuel oma sõpra Herkit ning mida põnevat nad on koos peale saadet ette võtnud, seda näed allolevast videost!

Vaata tõsielusaadet "Vallaline kaunitar" teleteenuses Go3!

Kommentaarid puuduvad