Vaatajate ette jõuab sotsiaalse eksperimendi „Kõige parem kaaslane“ teine hooaeg

''Kõige parem kaaslane''
''Kõige parem kaaslane''

Kolmapäeval, 7. detsembril, jõuab uue põlvkonna teleteenusesse Go3 tõsielusaate „Kõige parem kaaslane“ teine hooaeg. 

"Kõige parem kaaslane" on suhte- ja kohtingusaade, kus sotsiaalse eksperimendi käigus eraldatakse üheksa noort oma nutiseadmetest ja pannakse elama vanamoodsesse majja. Muust maailmast ebamugavatesse tingimustesse isoleerituna tuleb noortel toime tulla nii argielu kui ka taluloomadega, saada hakkama iseendaga ja õppida päriselt suhtlema, et olla kõige parem kaaslane.

Eelmisel hooajal olid noored nõukogudeaegses majas, kus polnud ühtegi tänapäeva mugavust – noored pidid hakkama saama tööriistade ja kodumasinatega, mis olid mitukümmend aastat vanad, pesta tuli limiteeritud sooja veega saunaruumis ning toidukorrad saadeti mööda nõukoguaegsete hõrgutistega.

„Uues hooajas näeme me täiesti teistsugust seltskonda kui esimeses hooajas. Tegemist on inimestega, kes võibolla päriselu olmega nii hästi hakkama ei saa ja majas olemine kujuneb neile suureks väljakutseks,“ ütles „Kõige parem kaaslane“ saatejuht Sidni Tomson.

„Sisu poolest on tegemist esimese Eesti realityga, kus on nii palju ja avalikult LGBTQ+ kogukonna inimesi. Sealsetel noortel on enamusel täiesti savi, mis soost teine inimene on ja pigem vaadatakse iseloomu ning inimest ennast. Väga hästi tulevad esile noorte erinevused ja ka erinevuste aktsepteerimine,“ ütles Sidni.

Noor saatejuht lisas veel, et saadet vaadates saab kindlasti naerda, aga ka kõvasti pead kratsida, et kas tõesti ei saada nii eluliste asjadega hakkama.

Vaata „Kõige parem kaaslane“ esimest episoodi juba täna uue põlvkonna teleteenuses Go3.

Näita 2 kommentaari

Kohutav,hälvikute saade.Peaks olema keelatud neid perverte ekraanile lasta.Krt kui mees siis mees kui ei ära ärple sellega teles.Okse tuleb…..

Vasta

Ime mu rasvast ora Peeter

Vasta