Reklaam sulgub sekundi pärast

“Uue laulu” poolfinaali pääsenud Triin Lellep: abikaasa sugulased laulsid ja tantsisid, kuigi…

Joonatan Pärn

Triin Lellep ja Mart Sander
Triin Lellep ja Mart Sander pääsesid televaatajate häälte abil "Uue laulu" poolfinaali. — FOTO: TV3

Eile TV3 eetris olnud "Uus laul 2023" saatest pääses ühe televaatajate lemmikuna poolfinaali Triin Lellepi ja Mart Sanderi esituses kõlanud "Nakkusohtlik sving". Uurisime Lellepilt, millised tunded valdavad teda vahetult peale edasipääsu!

Lellep viibib hetkel Rootsis ning kinnitab, et telesaadet otse näha ei õnnestunud. "Vaatasime TV3 järelvaatamisest kogu abikaasa suguvõsaga. Kõik tulid kokku ja olid absoluutsed fännid, tantsisid ja laulsid kaasa, kuigi midagi ei osanud."

"Ausalt öeldes tuli see (edasipääs poolfinaali) üllatusena ja see oli väga positiivne üllatus. Me olime nii erinevad ja arvasin, et küll kõik valivad selliseid poplaule. Mul on tegelikult hea meel, et inimestele meeldivad teistmoodi asjad," räägib Lellep. "Televaatajate hääled läksid mulle kõige rohkem südamesse," lisab ta.

Lellepi sõnul plaanivad nad poolfinaalis esinedes oma esitust ka muuta. "Meil olid Mardiga tehnilised probleemid, kuna kasutasime peamikrofone. Meil oli kehaline vabadus liikuda ja teha, mida tahtsime, aga samas olime kinni, sest heli ei tulnud nii hästi läbi. Vaevlesime juhtmete all. Selle muudame ära. Laulame käsimikrofonidega, nagu kõik teised ega hakka midagi leiutama. Võib-olla teeme ka lavašõu natuke ümber," kinnitab Lellep.

Mart Sander ja Triin Lellep
Mart Sander ja Triin Lellep. — FOTO: Kalev Lilleorg

Lellepi sõnul ei soovi ta olukorda, kus žürii ja stuudiopublik peaksid esituse ajal kuulma ainult trummi, aga mitte lauljaid. "Lisaks helikvaliteedile tundsin, et ma ei olnud ka ise vaba ega saanud nii õrnalt laulda, kui oleksin tahtnud. Kuigi šõud on tore teha, on see ikkagi lauluvõistlus," selgitab ta. 

Lellepi sõnul on ta poolfinaali pääsemise osas suhelnud ka lavapartner Mart Sanderiga. "Olime juba eile kogu grupiga ühenduses. Swingtantsijad olid väga rõõmsad ja isegi arvan, et swingtantsu liidud olid väga rõõmsad, et tänu meie etteastele saab swingtants populaarsemaks."

Vaata uuesti, kuidas nägi välja Triin Lellepi ja Mart Sanderi "Uue laulu" etteaste!

Kommentaarid puuduvad