Reklaam sulgub sekundi pärast

TV3 uus lauluvõistlus „Uus laul“ jõuab eetrisse kevadel 2023

uus laul
Uus laul — FOTO: TV3

TV3 annab teada, et Jaak Joala nimeline eestikeelsete uute laulude võistlus „Uus laul“ jõuab eetrisse 2023. aasta kevadel. Uus laulude esitamise tähtaeg on 15. veebruar 2023.

Meieni on laekunud palju head muusikat ja täname kõiki, kes on oma laulud juba esitanud. Need autorid, heliloojad ja muusikud, kellel on olnud töine suvi, saavad nüüd samuti võimaluse projektis kaasa lüüa ja kasutada pikki sügisõhtuid uue eestikeelse muusika loomiseks. Kuna telekanalil TV3 on õnnestunud sügishooajal eetrisse tuua oodatud ja armastatud suurshow „Tantsud tähtedega“, jõuab uus laulusaade vaatajateni kevadel 2023,“ kommenteerib TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur.

„Uus laul“ on eestikeelsete laulude konkurss, mis aitab kaasa uue hea eestikeelse muusika sünnile, mida TV3 telesaates hakkavad esitama armastatud artistid. Võistlusega on kaasas kaks suurt ja väärikat organisatsiooni; Eesti Autorite Ühingult kuulub võitjale ehk laulu autorile peaauhind 10 000 eurot ning parimale esitajale on Eesti Esitajate Liit auhinnaks välja pannud 5000 eurot. Suursaate „Uus laul“ juht on Karl-Erik Taukar ning kohtunikeks on Koit Toome, Maarja ning Olav Osolin.

Laule saab võistlusele esitada kuni 15. veebruarini 2023 TV3 kodulehe kaudu:

https://www.tv3.ee/tv3-kanalileht/kandideeri-saatesse/kandideeri-saatesse-uus-laul/