Uue laulu

toob teieni TF Bank

Palju õnne! Just nemad on saate “Uus laul” finalistid

Pühapäeval oli TV3 eetris saate “Uus laul” teine poolfinaal, kus selgusid neli viimast finalisti.

Žürii saatis finaali kaks lugu – Marianne Leibur “Kohtumisrajad” ning Tehnikaülikooli akadeemiline meeskoor “Kel kuube ei ole”. 

Televaatajate hääletusel pääsesid edasi Merlyn Uusküla looga “Saladus Su peos” ning Merit ja Märten Männiste looga “Kurjad on ajad”

Juba on finaali pääsenud „Siiapoole“ (viis ja sõnad: Elisa Polov, esitaja on Pološywa), „Ära uinu enne“ (viis ja sõnad: Piret Laikre, esitajaks Laikrete perebänd), „Lilled jäävadki Sulle“ (esitajaks Laura, viis ja sõnad: Johannes Lõhmus ja Laura Põldvere) ning „Viimane tants“ (esitaja Anet Vaikmaa, viis ja sõnad: Sven Lõhmus).

Eesti Autorite Ühingult kuulub „Uue laulu“ võitjale ehk laulu autorile peaauhind 10 000 eurot ning parimale esitajale on Eesti Esitajate Liidu poolt auhinnaks 5000 eurot. Lisaks on Eesti Fonogrammitootjate Ühing võiduloole välja pannud 2000 eurot. „Uue laulu“ meediapartner on Star FM Eesti, kus kuuleb ka saatega seotud lugusid

28. mail toimuvasse „Uue laulu“ finaali-otsesaatesse Alexela Kontserdimajas on publikuks oodatud kõik eestikeelse muusika ja suure teleshow austajad.

Pileteid saab soetada Piletilevist.

Kommentaarid puuduvad

Uue laulu

toob teieni TF Bank