Uue laulu

toob teieni TF Bank

Merlyn Uusküla üllatas “Uue laulu” poolfinaalis vaatajaid lavašõuga: inimestel peab olema põnev vaadata!

— FOTO: kuvatõmmis

Televaatajate hääletusel saate “Uus laul” poolfinaali pääsenud Merlyn Uusküla looga “Saladus su peos” üllatas vaatajaid ning kohtunikke uue lavašõuga. 

“Ma arvan, et sellisel konkursil, kus lugu võistleb, peab midagi muutma ning peab toimuma areng ja kuna lugu on sama, siis on loogiline, et see areng toimub laval ja me mõtlesime, et me toome lavale rohkem powerit, rohkem värvi, rohkem tantsijaid, rohkem elu. Et inimestel oleks ikka põnev vaadata,” selgitas Merlyn. 

Merilyn arvas, et ta pääses publikuhääletusel edasi, sest inimestele meeldib 90ndate sugemetega laul. Merlyn rõhutas siiski, et tema eesmärgiks ei olnud teha 90ndate diskolaulu nagu kohtunikud tema loost arvavad, vaid ta tahtis lihtsalt teha ühe hea poplaulu.

“Ma arvan, et Eestis on väga vähe artiste, kes teevad hoogsat ja originaalset tantsumuusikat, mina olen selle valinud ja jäänud selle liini peale,” ütles Merlyn. 

Peale veeandfinaali soovis Merlyn kõige rohkem muljet avaldada Olav Osolinile. Vaata videost, kuidas tal see enda arvates välja tuli ning kuidas jäi ta rahule räppar reketi tagasisidega:

Kommentaarid puuduvad

Uue laulu

toob teieni TF Bank