Uue laulu

toob teieni TF Bank

Meritit ja Märtenit üllatas “Uue laulu” kohtunike tagasiside: mõtlesime, et mis sealt võib tulla!

— FOTO: kuvaõtmmis

“Uue laulu” teises poolfinaalis võistlustulle astunud Merit ja Märten Männistet üllatas kohtunike positiivne tagasiside.

Veeranfinaalis vaatajate südamed võitnud, kuid kohtunikelt kriitikat saanud Märteni ja Meriti lugu “Kurjad on ajad” sai poolfinaalis kohtunikelt pea ainult positiivset tagasisidet.

“Selles mõttes oli selline põnevus sees, et mis sealt võib nüüd tulla ja tegelikult see oli päris üllatav, et sealt tuli päris palju positiivset, sest me olime kuidagi vaimselt valmistanud, et võivad olla sarnased kommentaarid nagu eelmises saates,” ütles Merit.

“Aga nagu kohtunikud tõid välja, siis võib-olla nüüd on aega olnud seedida ja mõista seda laulu tegelikku sõnumit,” lisas Märten. “Seal (saates- toim) öeldigi välja, et veerandfinaalis oli see arusaam hoopis teine ja nüüd sai seda nagu teise kõrvaga kuulata ja täna läks neile see korda, nii et väga tore!”

Merit ja Märten tõdesid, et nad said peale veerandfinaali inimestelt väga palju positiivset tagasisidet laulu kohta. 

Vaata videost, mis oli nende jaoks kõige meeldejäävam tagasiside, mis üks fänn neile kirjutas:

Näita 6 kommentaari

…..hulgas oli ka Zevakin,siis sel juhul ma üldse ei imesta,et nad negatiivse arvamuse osaliseks said.
See Zevakin arvabki endast liiga palju !!!!!Et kui on muusikakoolis käinud,siis on tema kohe mingi eriti tähtis arvaja ja võib teiste kohta öelda,mida iganes

Vasta

Selles saates Zevakinit pole – ju ei tea mis saade ongi!
Põhulised vingujad olid Koit Toome, Olav Osolin, mingi StarFMi jäme kuju ja tümakaarmastajate “staar” kelle nime ei mäleta.
Arvan et põhjus miks teisel korral jutt mahe oli

Vasta

….oli rahva reaktsioon ja üleüldine toetus Männistele ja kohtunikele häbi ütlemine peale nende 1.korra suhtumist – kohtunikud mitte ei muutnud oma arvamust vaid silusid enda sõnu nüüd – ja nüüd nende jutust tundus et kui enamus neist kohtunikest tegi fahu iseenda sapisusega, siis Osolini kõnemaneer ja miimika näitas välja et ta endiselt vihkab Männistet kuid lihtsalt ei julgenud enam paha sõna välja öelda, pobises paar sõna ümmargust juttu.

Vasta

Isegi taustalauljad mängisid kaasa – ma ei ole nii vingus näoga Vilgatsit varem näinudki- suunurgad olid lauldes allapoole ja kivistunud nägu peas.

Vasta

Väga armas laul ja esitajad ja sõnum peaks kõigile hinge minema.

Vasta

Tegelikult olid need kohtunikud sugeda saanud (näiteks TV3 juhtkond), sest ei suutnud jääda erapooletuteks ja ajasid kõik poliitiliseks… Ukrainas käib sõda, kuid Toome jt arvates pole ajad veel piisavalt kurjad. Tema tahab laulda suvest ja ootavast rannamajast…
Oma juttu nad tõsiselt ei mõelnud, seda oli punktidest näha!

Vasta

Uue laulu

toob teieni TF Bank