Reklaam sulgub sekundi pärast

Uhiuue “Stuudio” saatejuhid: me soovime olla kõikide toredate ja armsate Eesti inimeste kodudes

Pilt: Star FM
Pilt: Star FM

Alates tänasest on TV3 argiõhtutes uus meelelahutuslik saade ''Stuudio'', mida mõnusa hoo ja energiaga juhivad Katri Teller, Eero Reinu ja Marko Lõhmus. Kolmik käis ka Star FMi hommikuprogrammis lähemalt rääkimas, mida võib uues saates oodata.

''Stuudio'' pakub esmaspäevast reedeni parimat võimalust tööpäevajärgselt meelt lahutada –  lõbusat käsitlust meie ümber toimuvast, toredaid üllatusi ning kohtumisi põnevate ja inspireerivate inimesega.

Vaatajaid kutsuvad ''Stuudiosse'' kolm saatejuhti: Katri Teller, Marko Lõhmus ja Eero Reinu. Just Katri Teller on naine, kelle elurõõm on lihtsalt nakatav. Katri on tuhandete südamed võitnud ühiskonnakriitiliste, vaimukate ja otsekoheste podcastidega. Kinnisvaramiljonärist finantsvabadust nautiva Katri elukogemuste pagas teeb silmad ette nii mõnelegi. Ta kinnitas hommikuprogrammis, et podcasti ''Blondcast'' ta jätkab. ''Viimased nädalad näitavad seda, et päris rets tempo hakkab olema. Olen eetris pea iga päev,'' lausus Katri Teller.

Eero Reinu tegi aastatid tagasi ETV-s ''Terevisiooni''. ''Tegin seda lühikest aega, aga mulle see hommikune ärkamine ei sobinud. Ma austan kõiki neid, kes peavad hommikul vara ärkama,'' lausus Reinu.

Kuula kogu Star FMi hommikuporgammi lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad