“Suvised Seitsmesed” alustavad telesuve muusika ja maailmastaaridega!

Liina Kanarbik ja Sven Soiver
Foto: TV3

TV3 telesuvi saab alguse täna ning värskelt meeleoluka stardi annavad ka „Suvised Seitsmesed“, mille juhtideks on Liina Kanarbik ja Sven Soiver. Juba suvehooaja avanädal toob päevasündmuste kokkuvõttele lisaks vaatajate ette maailmastaarid ning üllatab muusikauudistega.

TV3 uudistejuhi Anneli Lahe kinnitusel särab „Suvistes Seitsmestes“ alati päike ning seda tänu põnevatele külalistele, keda on stuudiosse oodata nii meilt kui ka mujalt maailmast. „Juba täna tuleb külla ansambel Traffic, kelle uus lugu jääb vaatajaid „Suviste Seitsmeste“ tunnusloona saatma läbi suve. Otse Cannes´i filmifestivalilt ootame muljeid jagama tippfotograaf Erlend Štaubi.  Lisaks püüdis tiim Soomaalt kinni ka muistsete veeteede uurija Thomas Franki, kes on oma haabjaga teel Norra,“ selgitab Lahe.

Alanud nädalal on „Suviste Seitsmeste“ vaatajatel võimalus osa saada ka armastatud muusiku James Blunti eksklusiivintervjuust ning mitmeid uudiseid jõuab saatesse Lätist, Leedust, Soomest, Istanbulist ja muudestki põnevatest paikadest. Ühtlasi avatakse põnev vaatajamäng, kus võita saab midagi väga maitsvat.

Lisaks igaõhtustele „Suvistele Seitsmestele“ on TV3 telesuves ka uus Mehhiko telenovela „Hingetu“, uus hooaeg Ukraina suurest armastusloost „Armastuse ahelad“, värsked saated „Läbi suve Taaviga“ ning „Kurvist kurvi: Ida-Virumaalt Tallinnasse“. Lisaks uus põnevussari „Berliin“ CIA Berliini osakonnast ja nende luuretegevusest ning kordusena lemmiksarjad „Keskea rõõmud“, „Kethi emmega Gruusias“, „Laager“, „Kättemaksukontor“, „Armastus“ jt. SUVEKINO toob suveõhtutesse häid suuri filme, laupäevaõhtutesse kogupereanimatsioonid ning rõõmu teevad ka kodumaised filmid. Näiteks juba 2. juunil kell 21.30 tele-esilinastub Eesti koguperekomöödia „Kratt“.

„Suvised Seitsmesed“ on TV3s igal õhtul kell 19.00.

Kommentaarid puuduvad