Reklaam sulgub sekundi pärast

Säravad muusikasaated, tunnised uudised, James Bond ja telemängud ehk millega üllatab TV3 telesügis?

Taavi Libe, Eda-Ines Etti ja Kristjan Lüüs
Taavi Libe, Eda-Ines Etti ja Kristjan Lüüs — FOTO: TV3 kollaaž

Kohe-kohe lööb särama telesügis oma kirkais värvides ning vaatajate ette jõuavad hoole ja armastusega sündinud kümned uued saated ja sarjad. Eks ole kirjutamata reegel, et just sügishooaeg on televisioonis aasta suurim, mil eetri vallutavad kõige magusamad ja küpsemad viljad.

TV3 rõõmustab nii suuri kui ka väikeseid vaatajaid haarava programmiga, mida kroonivad Eesti üheksanda superstaari otsingud ning mille olulised märksõnad on ka terve pere meelt lahutavad suured muusikashowd, põhjaliku päevasündmuste ülevaatega tunnised uudised, erinevas võtmes ajakirjanduslikud saated ning KINO3 filmiprogramm. 

Selgi sügisel märkab Eesti elu põnevaid tahke Taavi Libe, teravaid teemasid laserdab Marii Karell, sotid klaarib selgeks Marek Lindmaa, maailmakuulsa mälumaratoni tarkusevägesid juhib Teet Margna, rooside sõtta ja raharatast keerutama kutsub Kristjan Jõekalda, suure pauguga võtab värske mõrvaloo ette Kättemaksukontor, iganädalase krimiraporti esitab Allan Muuk, metsikus Ameerikas seiklevad sarmikad šamaanid Evald Piirisilla juhtimisel, kuuma suhtemöllu palmisaarel kontrollib Kristjan Lüüs, kaugel ookeani taga aerutamise ilu ja valu esitleb Marek Lindmaa, Eestimaad armastama ja tundma kutsub Eda-Ines Etti, laupäevaõhtuti kutsub külla Sirje Eesmaa ning südameid sulatab muusikasaade „Laula mu laulu“.  

KINO3 filmivalikus on linateoseid romantikast põnevikeni ning loomulikult jätkuvad armastatud animafilmide laupäevad, mis on aastaid pere pisimaid vaimustanud. Läbi sügise saab osa James Bondi maratonist, mille raames tele-esilinastub ka kõige värskem, valmimise järjekorralt 25. Bondi-film “007: Surm peab ootama“ (No Time to Die) Daniel Craigiga peaosas. 

TV3 telesügis alustab juba 3. septembril „Eesti otsib superstaari“ uue hooajaga!

James Bond
James Bond — FOTO: TV3

SUURSAATE UUS HOOAEG! EESTI OTSIB SUPERSTAARI 
alates 3. septembrist pühapäeviti kell 19.30 
 
Telesügise suurim teleshow on pühapäevaõhtutes kohal, et leida Eestile üheksas superstaar! Saade alustab traditsiooniliselt värvikate eelvoorudega T1 keskuses, jätkub emotsionaalsete ja üllatavate MUBA- ning stuudiovoorudega ja jõuab läbi kümne finalisti muusikalahingu kogu Eestimaad ühendava võimsa superfinaalini Alexela Kontserdimajas. Superstaarirallit juhib Eesti parim saatejuht Karl-ErikTaukar ning kohtunikeks on Mihkel Raud, Birgit Sarrap ja Koit Toome. 
 
ERISAADE! SUPERSTAARIKS SÜNDINUD 
reedel, 1. septembril kell 19.00 
 
Enne, kui selle sügise hittsaade „Eesti otsib superstaari” lennutab muusikataevasse uued staarid, heidame pilgu minevikku. Milliste palavalt armastatud artistide hüppelauaks on olnud superstaarisaate lava ja milline mälestus saatest ei unune iial? Värvikaid meenutusi jagavad Birgit Sarrap, Getter Jaani, Jüri Pootsmann, Karl-Erik Taukar, Alika Milova ning teised tuntud lauljad ja muusikud, kes on just sellest saatest tuule tiibadesse saanud.  
 
Septembrikuust saab päevasündmustest ülevaate argiõhtuses laiendatud teemade ja täiendustega saatetunnis „TV3 uudised“ ning loomulikult ka nädalavahetustel.

Karl-Erik Taukar
Karl-Erik Taukar — FOTO: TV3

UUDNE UUDISTETUND! TV3 UUDISED 
alates 4. septembrist argiõhtuti kell 18.30 ja nädalavahetusel kell 19.00 
 
TV3 uudistetoimetus võtab igal õhtul operatiivselt ja asjatundlikult kokku olulisemad päevasündmused nii Eestist kui ka mujalt maailmast ning nüüdsest jõuavad uudised koos täiendavate lisakommentaaride ja erinevaid vaatenurki avava analüüsiga eetrisse tunnises saates. „TV3 uudiste“ ankrud on Liina Kanarbik, Marek Lindmaa, Sander Terras ja Liisa Aadussoo. Reporteriks on Kadri Pikhof, Karl-Johannes Kõiv, Sven Soiver, Virgo Pärn, Marie Metsur, Allan Muuk jt. 

Liina Kanarbik
Liina Kanarbik — FOTO: TV3

Argiõhtutesse naaseb meelelahutuslik „Stuudio“.  
 
UUS HOOAEG! STUUDIO 
alates 4. septembrist argiõhtuti kell 19.30 
 
„Stuudio“ on tagasi veelgi uuema ja värskemana, kutsudes tööpäevajärgselt mõnusalt meelt lahutama ja seda parimas seltskonnas! Otsestuudios tervitavad igal argiõhtul saatejuhid Eero Reinu, Liis Lusmägi ja Marko Lõhmus koos reporterite Erkki Sarapuu ja Kerli Kivistuga, et tutvustada erakordseid inimesi, vahendada ehedaid lugusid, lisada vürtsi põnevate teemadega ja luua hea tuju. Argiõhtused pooltunnid on tulvil hoogu, inspiratsiooni ja toredaid üllatusi.

"Stuudio" — FOTO: TV3

Uute hooaegadega jõuavad tele-eetrisse „Laula mu laulu“ ning „Me armastame Eestit“. 

UUS KOLMES! LAULA MU LAULU 
alates 7. septembrist neljapäeviti kell 21.00 
 
Alati üllatav ja kauni muusikaga hingekeeli puudutav saade „Laula mu laulu“ toob Kernu mõisakompleksi seitse armastatud lauljat. Koos asutakse üksteise hittlugusid harjutama, et need siis värskes stiilis ja esituses ette kanda. Lisaks jõutakse ka mõnusalt aega veeta ja üksteist paremini tundma õppida. Kõik ühised õhtud saavad olema ainulaadsed ja elevusega oodatud, sest just siis istutakse peolauas ja kuulatakse väga erilisi etteasteid. Sel hooajal laulavad laule Tanja Mihhailova-Saar, Elina Born, Kadri Voorand, Jüri Pootsmann, Mihkel Raud, Sven Lõhmus ja bändist 5MIINUST tuntud Põhja-Korea. Helilooja eriepisoodis teeb kaasa ka Rein Rannap.

"Laula mu laulu" — FOTO: TV3

UUS HOOAEG! ME ARMASTAME EESTIT 
alates 8. septembrist reedeti kell 20.00 
 
Hoogne muusikaline telemäng loob sügisestesse reedeõhtutesse just selle kõige parema tuju! Armastatud saatejuhi Eda-Ines Etti juhtimisel kohtuvad lustlikuks ajude ragistamiseks kaks tuntud inimestest koosnevat võistkonda, et südikate kaptenite Tõnis Niinemetsa ja Priit Piusi eestvedamisel välja selgitada, kes on meie kalli kodumaa tundmises eriti tubli. Rõõm, laul, naer, üllatused ja parim seltskond – see on „Me armastame Eestit“!  

Eda-Ines Etti
Eda-Ines Etti — FOTO: TV3

Sõbrad ja rahva lemmikud Teet Margna ja Kristjan Jõekalda on tagasi – Teet asjaliku „Mälumaratoni“ ning Kristjan „Rooside sõja ja suure lotokolmapäevaga“.  
 
UUS HOOAEG! MÄLUMARATON 
alates 12. septembrist teisipäeviti kell 21.30 
 
Teet Margna juhtimisel jätkub maailmakuulsal BBC formaadil Mastermind põhinev mälumäng „Mälumaraton“. Turniirisüsteemis telemälumängu stiiliks on tempokad küsimused ja pingeline õhkkond. Igas saates on neli mängijat. Üks kahest küsimustevoorust põhineb üldteadmistel, teine on aga võistleja enda valitud lemmikteemal. „Mälumaratoni" üldvõitja selgub hooaja lõpuks suures finaalis. 
 
Ajakirjanduslikke saateid on erinevas võtmes ja vaatenurkadega. 
 
UUS HOOAEG! LASER  
alates 5. septembrist teisipäeviti kell 20.30 
 
Marii Karelli juhtimisel innustab ajakirjanduslik „Laser“ teekonnal paremasse maailma, kajastades teemasid, mis kõigile päriselt korda lähevad. Ikka päevakajaline, terav, kasulik ja inspireeriv! Kõik, kes „Laserit“ vaatavad, teavad, mis on järgmise päeva tähtsaimad jututeemad!

Marii Karell
Marii Karell — FOTO: TV3

UUS HOOAEG! MÄRGATUD EESTIS 
alates 4. septembrist esmaspäeviti kell 20.00 
 
Taavi Libe jätkab ka sel sügisel Eestimaa avastamist, tuues vaatajateni lood, mis on köitvad, inimlikud ja värvikad. Meie väikese kodumaa argielu ilu ja valu rullub lahti, vürtsitatuna Taavile omase muheda huumoriga.  

Taavi Libe
Taavi Libe — FOTO: TV3

UUS HOOAEG! SOTID SELGEKS 
alates 5. septembrist teisipäeviti kell 20.00 
 
Kõik me teame, et kui kellelgi on mure, leiab sellele parima lahenduse Marek Lindmaa saates „Sotid selgeks!“. Eks ole ju paraku nõnda, et enne ärkab Ülemiste vanake, kui probleemid ja mured Eestimaal otsa saavad. Ebaõiglus, teerullipoliitika, valed, petmine, tülid - need on vaid osa paljudest teemadest, mis sel sügisel televaatajate ette jõudmas. 

Marek Lindmaa
Marek Lindmaa — FOTO: TV3

Täiesti uus on esmaspäevaõhtune krimisaade „Raport“ Allan Muugi juhtimisel. 

UUS! RAPORT 
alates 11. septembrist esmaspäeviti kell 21.00 
 
Kuigi elu meie ümber on muutunud turvalisemaks, pannakse iga päev toime isiku- ja varavastaseid kuritegusid. Valukohtadeks on narkokuriteod ja viimastel aastatel ka üha suurenev küberkuritegevus selle erinevates vormides.  
Uues krimisaates võtabki Allan Muuk luubi alla nii päevakajalised kui ka sügavuti minevad krimiteemad. Operatiivselt tehakse kokkuvõte nädala olulisematest krimisündmustest, jagatakse lisakommentaare ning lisaks sellele heidetakse pilk ka ajalukku, et tuua tuntud kohtulood eetrisse igakülgse analüüsiga.  

Allan Muuk
Allan Muuk — FOTO: TV3

Kodumaiste telesarjade lippu hoiab kõrgel „Kättemaksukontor“ 29. hooajaga.  
 
UUS HOOAEG! KÄTTEMAKSUKONTOR 
alates 7. septembrist neljapäeviti kell 20.00 
 
Eesti parima krimikomöödia 29. hooajas on säravat juubelimeeleolu, sest TV3 eetrisse jõuab „Kättemaksukontori“ 340. osa! Sari jätkub kohe esimestest lugudest suure pauguga ning nagu ikka seikluslikult, koomiliselt ja parajalt üle võlli minnes. Kättemaksukontori detektiivid Marion, Freya ja Lumi-Lee võitlevad innukalt väga erinevate kurikaeltega, lahendades tõeliselt keerulisi juhtumeid. Oodata on intriige tekitavaid taaskohtumisi, rabavaid sündmustepöördeid ning nauditavaid osatäitmisi, sest sel hooajal kaasatakse sarja varasemast veel enam tuntud ja armastatud näitlejaid.  

Amanda Hermiine Künnapas ületas oma hirmu autode ees!
Amanda Hermiine Künnapas ületas oma hirmu autode ees! — FOTO: TV3

Uutes reisisarjades saab põnevusega kaasa elada nii uudisteankrute kui ka šamaanide seiklustele maailma teisel poolel.

UUS! VANAMEHED METSIKUS AMEERIKAS 
alates 6. septembrist kolmapäeviti kell 20.00 
 
Uues reisisarjas jätavad elu parimas vormis šamaanidest vanahärrad Evald Kotkasulg, Sulev Valgekihv ja Tarmo Kivimees töö, pere ja igapäevase rööprähklemise, et viia ellu lapsepõlveunistus – põrutada metsikusse Ameerikasse! Algab pööraselt seikluslik teekond, mis kattub osaliselt maailmakuulsa Road 66 teega ning on visuaalselt ja kultuuriliselt ülivõimas. Teele jäävad maailma vanim looduspark Yellowstone, Montana preeria, Navajo indiaanlaste reservaadid, sajad pühakohad ja palju vapustavaid kohtumisi. Kõige selle kõrval saab täidetud eesmärk viia just Ameerikas läbi rituaalne matusetseremoonia.  

Vanamehed metsikus Ameerikas
Vanamehed metsikus Ameerikas — FOTO: TV3

UUS! AERUTADES ALASKALE 
alates novembrist 
 
Ülimalt haarav ja eriline reisisari viib kuus parimas eas meest teisele poole maakera, et läbida kajakkidel maailma ühel suurimal ja võimsamal Yukoni jõel toimuv kuulus aerutamismaraton. Kuigi nädalasse jagub ka seiklusromantikat, on tegemist tõeliselt karmi ellujäämisvõitlusega, mis toob välja eestlastest mehepoegade ürgse olemuse. Teiste hulgas usaldab oma elu Kanada ja USA metsiku looduse rüppe ajakirjanikust saatejuht Marek Lindmaa, et selgitada, mida äärmuslik katsumus annab; kuidas mugavuste puudumine saab olla suurim mugavus; mida kaugelt kaasa tuuakse või kes jääb rängast retkest sõltuvusse. 

Aerutades Alaskale
Aerutades Alaskale — FOTO: TV3

Sirje Eesmaa jätkab oma laupäevaõhtuse autorisaatega.  
 
UUS HOOAEG! SIRJEGA KÜLLA                            
alates 9. septembrist laupäeviti kell 18.30

Laupäevad muudab eriliselt mõnusaks armastatud telesaatejuht Sirje Eesmaa, kes viib meid külla toredatele, ettevõtlikele ja inspireerivatele Eesti inimestele. Saatest leiab mõnusat vaatamist ning kõrva taha saab panna häid mõtteid. Kõigele krooniks saab alati hea tuju ja kindluse, et tegelikult on elu ilus! 
 
Tõsielusarjade fänne ootab kolmapäevaõhtutes põnev suhteromaan.  
 
UUS! ARMASTUS VÕIDAB ALATI 
alates 4. oktoobrist kolmapäeviti kell 22.00 
 
TV3 ja Go3 koostööna valminud uues tõsielusarjas lennutatakse päikselisele palmisaarele eestlased, kelle seas on nii vallatuid vallalisi kui ka paarisuhtes olijaid. Kohapeal saab kiirelt kinnitust, et kirge ja tormi jagub, sest põnevate reeglitega sarja eesmärgiks on üksteist armastuses ja lojaalsuses proovile panna. Eks öeldakse ju ikka, et reisimine on suhtele heaks proovikiviks; eriti siis, kui lisaks ahvatlustele, väljakutsetele ja ootamatutele tunnetele on mängus ka 10 000 eurot! Sarja juhib Kristjan Lüüs.  

— FOTO: TV3

UUS! SÜGIS KOLMES 
esmaspäeval, 4. septembril kell 21.00

Jüri Pootsmanni juhtimisel jõuab vaatajateni TV3 sügisprogrammi tutvustav erisaade, mis kergitab saladuseloori uutelt ja põnevatelt saadetelt-sarjadelt. Televaatajat tervitavad nii ammused lemmikud kui ka värsked staarid. Kuidas siis on kõige parem veeta hämaraks kiskuvad sügisõhtud teleka seltsis? Näpunäiteid jagavad Kristjan Jõekalda, Teet Margna, Marek Lindmaa, Allan Muuk, Ines ja teised armastatud teletegijad.