Reklaam sulgub sekundi pärast

Kohutav! Koer Woody lohises kilomeetreid auto taga: füüsiline tervis taastus kiiresti, aga…

TV3 UUDISED

Möödunud aastal jõudis inimesteni lugu segaverelisest Vuntsist (uue nimega Woody - toim), kes sai kilomeetreid veoauto järel lohisedes koletuid haavu. Nüüdseks on koer füüsilistest vigastustest taastunud, kuid peab siiani võitlema ärevusega.

Woody kaitseinglist uus omanik Mari-Liis Parbus räägib: "On olnud selliseid hetki, kus ma ei oska teda aidata. Füüsiline tervis taastus tal päris kiiresti, aga just vaimse tervise poole pealt tekib tal tihti frustratsioon ja on palju ärevust. Oleme just sellega palju tegelenud."

"Läheb üha paremaks, kuna materjal on väga hea. Tegemist on ääretult nutika, targa, intelligentse ja südamliku koeraga," lisab Parbus.

Eestis leidub vähe inimesi, kes poleks kuulnud Vuntsi ehk uue nimega Woody lugu, keda möödunud suvel ligi kolm kilomeetrit veoauto järel lohistati: nii kruusa- kui ka asfaltteel. Siiski ei olnud see tahtlik tegu. Juhtus nii, et üks pereliige köitis koera auto taga olnud konksu külge ja teine, 82-aastane vanaisa, läks hiljem autoga sõitma, teadmata, et koer järele lohiseb. 

Arstid tegid Woodyle kolme nädala jooksul viis operatsiooni ja siirdasid nahka. Mullu augusti lõpus leidis koer endale Haapsalus uue kodu, mis valiti välja 16 pakkuja seast. Esimene tutvumine toimus samas aga loomade kiirabi kliinikus Tallinnas.

Woody jõudis uude perre seitsmekuusena. Kui keha oli taastunud, algas Woody õpetamine, kuidas inimeste maailmas käituda. 

Vaata artikli päises olevast videost, millised on Woody lemmiktegevused ning kuidas näeb välja tema uus kodu!