Bité Group uueks tegevjuhiks on Pranas Kuisys

Bité

Baltikumi juhtiv telekommunikatsiooni- ja meediaettevõte Bité Group teatas täna, et grupi uueks tegevjuhiks saab Pranas Kuisys, kes asub uude ametisse tänasest, 1. juunist 2022.

Pranas Kuisys liitus Bité Groupiga 2010. aastal ja 2020. aastal sai temast tütarettevõtte Bitė Lietuva tegevjuht, mille juhtimist ta ka jätkab.  

Bitė Groupi esimees Tony Ball teatas ka, et senine tegevjuht Nikita Sergienko jätkab Bitė Groupi aseesimehena ning liitub Bitė Grupi juhatusega. Tony Ball tänas Nikita Sergienkot viimase kuue aasta jooksul tehtud töö eest ettevõtte juhtimisel ja arendamisel.

Providence Equity Partners on üle maailma tuntud erakapitalil põhinev ettevõte, mis investeeris Bitė Groupi 2015. aastal. Providence Equity Partnersi põhifookuses on investeeringud meedia-, kommunikatsiooni-, haridus- ja tehnoloogiavaldkondadesse.

Bitė Group pakub nii ühtseid mobiili-, fikseeritud mobiilse interneti ja tasulise televisiooni kui ka meediasisu ja tasuta televisiooni teenuseid. 2005. aastal asutatud Bitė Group´i kuuluvad Bitė Lietuva, Bite Latvija, TV3 Grupp, Baltcom LV, Mezon ja mitmed teised tütarettevõtted.

Bitė Groupi peakorter asub Leedus Vilniuses.

Kommentaarid puuduvad