Reklaam sulgub sekundi pärast

TV3 Grupp Eesti turundusdirektori ametisse asub Kätlin Kontor-Kirss

Kätlin Kontor-Kirss
Kätlin Kontor-Kirss — FOTO: TV3

Tänasest alustab TV3 Grupp Eesti turundusdirektori ametikohal Kätlin Kontor-Kirss, kes hakkab juhtima kogu grupi turundusmeeskonda ja vastutama TV3 Grupp Eesti telekanalite, raadiojaamade ning online-brändide strateegia väljatöötamise, brändingu ja turunduse ning kommunikatsiooni juhtimise eest.

Juuraharidusega Kätlin Kontor on töötanud mitmes Eesti meediamajas ning olnud meedia ja turundusega seotud pea 25 aastat. Tema tegemised televisioonis said alguse just TV3s, kus ta alustas saatepäevadiktorina ja oli ka Star FM ja Power Hit Radio uudistetoimetaja. Oma karjääri jooksul on ta kirjutanud ja turundanud mitmeid populaarseid seriaale nagu „Kelgukoerad", „Pilvede all", „Kartulid ja apelsinid", „Üheotsapilet", „Sinu, minu, meie", „Kümme kümnest" ning filme „Pilvede all. Neljas õde", „Õigus õnnele" ja „Salmonid".

Eesti suurimal loovusfestivalil Kuldmuna on Kätlin pälvinud enda tööde eest kaks kuldset muna, lisaks 2014. aasta Digiteo auhinna sarja eest „Kartulid ja apelsinid“. Kätlin on olnud Baltikumi suurima mänguväljakute tootja turunduspartner ja brändijuht, muuhulgas ka ghost writer  valimiskampaaniates ning on jätkuvalt rahvakohtunik Harju Maakohtus.

„Suur rõõm, et TV3 Grupp Eesti meeskonnaga liitub Kätlin, kes omab pikka ja laiapõhjalist kogemust nii turundus- kui ka televisioonivallas ning tunneb hästi meediavaldkonda,“ tundis heameelt TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur. „TV3 Grupp Eesti on selle aasta algusest ühendanud kõik oma tütarettevõtted ja sellest tulenevalt loonud turundusüksuse, kus juhitakse kõiki grupi meediabrände. Kätlin toob meeskonda oma pikaajalised kogemused ja parimad praktikad, mis aitavad veel paremini TV3 Grupp Eesti turundusstrateegiat planeerida ja ellu viia,“ kommenteeris Suur.

„Väga suur rõõm on tagasi tulla majja, kust minu teleteekond kunagi alguse sai. Turundamine ja bränding on käinud kaasas kõigi minu seniste töödega meediavaldkonnas ning suure elevuse ja pühendumisega rakendan oma kogemused nüüd TV3 Grupp Eesti hüvanguks,“ sõnas Kätlin Kontor-Kirss .

TV3 Grupp Eesti telekanalite turundus-ja kommunikatsioonijuhi positsioonil jätkab endiselt Annely Adermann.

All Media Eesti AS on Eesti üks suurimatest meediaettevõtetest, mis kuulub Baltikumi juhtivasse meediakontserni TV3 Group, mille omanik on rahvusvaheline investeerimisfirma Providence Equity. TV3 Grupp Eesti portfelli kuuluvad tuntud telekanalid TV3, TV6, TV3 Life ja venekeelne kanal 3+, raadiokanalid Star FM, Star FM Eesti, Power Hit Radio ja venekeelne jaam Volna, meelelahutusportaal tv3.ee, sport.tv3.ee ja uudised.ee, naiste üks populaarsem ajakiri ja portaal Buduaar ning Eesti suurim siseraadio- ja produktsiooniettevõte Artist Meedia. All Media Eesti AS (endise nimega AS TV3) loodi aastal 1996. TV3 Grupp Eesti tegevusvaldkonnaks on uudiste ja meelelahutuse tootmine erinevates meediakanalites, millega jõutakse igas nädalas üle miljoni inimeseni.