TV3 eetris näeb peagi uut uudisteankrut: tahan, et mind nähes kohe kanalit ei vahetataks

Liina Kanarbik

Peagi näeb TV3 eetris uut uudisteankrut Liina Kanarbiku. Ta hakkab vahendama ”Seitsmeseid uudiseid” just nädalavahetuseti ja asub seda tegema Ingrid Teesalu asemel, kes läheb dekreeti.

”Miks selline valik tehti, seda on keeruline öelda, sest mina ise otsustajateringis ei olnud. Küll aga olen TV3s olen olnud kaks ja pool aastat,” sõnab Liina Kanarbik.
 
Tähelepanelikum silm on näinud Liinat tele-eetris juba suvel. ”Me tõesti suvel katsetasime otse-eetrit, aga seal olid vanad kalad – Mart Mardisalu ja Marek Lindmaa – kõrval, pabistamiseks ei olnud põhjust. Nüüd neid ei ole ja täitsa ihuüksi tuleb hakkama saada. Ma pelgan ikka, aga see hirm on selline edasiviiv ja kõditav, mitte üleliia närvi tekitav,” sõnab ta.

Kolleegidelt on Liina selle ajaga palju õppinud. ”Ma päris ausalt ei valeta, kui ütlen, et olen õppinud neilt kõike. Minu praegused kolleegid ja ka need meeskonnakaaslased, kellega mul on olnud au TV3s töötada, on suurepärased, ülimalt professionaalsed, aktiivsed kaasamõtlejad, hakkajad. Võiksin neid häid omadusi siia ritta laduma jäädagi. Nad on mulle palju andnud ja loodan, et mina miskit neilegi,” avaldab peagi ametisse astuv uudisteankur.

”Tahaks olla säherdune ankur, keda inimestel oleks meeldiv vaadata ja kuulata, et nad mind nähes kohe kanalit ei vahetaks,” lausub Kanarbik.

Liina Kanarbik on ”Seitsmeste uudiste” otse-eetris juba laupäeval, 5. märtsil kell 19.00.

Kommentaarid puuduvad