Vau! Vaata, milliseks kaunitariks on sirgunud ”Meeleheitel koduperenaiste” lapsstaar

"Meeleheitel koduperenaiste" lapsstaarist sirgus kaunitar — FOTO: TV3 Life/Madison De La Garza Instagram

Kas mäletad veel hittseriaalis “Meeleheitel koduperenaised” peretütar Juanita tegelast kehastanud Madison De La Garzat? Tänaseks on noor tüdruk 21-aastane ja tõeliseks kaunitariks sirgunud.

“Meeleheitel koduperenaised” sarja tehti tervelt kaheksa aastat (2004-2012) ja menukas seriaal suutis selle aja jooksul võita paljude vaatajate südamed.

“Meeleheitel koduperenaised” on armastatud müsteeriumidraama, mis keerles väljamõeldud Wisteria Lane’i naabruskonna perekondade ümber. Kaua kestnud komöödiadraama ühed parimad rollid tegid just mitmed lapsnäitlejad, kuid eriliselt on vaatajatele meelde jäänud Eva Longoria (Gabrielle) peretütar Juanita Solis (Madison De La Garza).

Endine lapsstaar Madison De La Garza, kes kehastas Gaby vanimat tütart Juanitat, liitus sarjaga esmakordselt 2008. aastal saate viiendal hooajal. Tol ajal oli Madison vaid 7-aastane.

Pärast hittsarja jätkas praegu 20-aastane Madison näitlemist ja mängis populaarsetes telesaadetes nagu näiteks ”Good Luck Charlie”, ”Bad Teacher” ja ”Muertoons”. 2016. aastal osales ta draamafilmis “Cged No More”.

Tänapäeval on Madisonil, kes on laulja Demi Lovato noorem poolõde, Instagramis enam kui 400 000 jälgijat ning ta tegutseb aktiivselt filmimaailmas.

Vaata fotot Madisonist täna!

Madison andis hiljuti ka avameelse intervjuu, kus tunnistas, et sai oma kehakaalu pärast tohutult palju kriitikat. Ta võitles aastaid toitumishäiretega ning proovis nii vaimsel kui füüsilisel tasandil siia maailma sobituda.

„See, kuidas minu tegelaskujule „Meeleheitel koduperenaistes“ reageeriti, oli lihtsalt šokeeriv,“ meenutab ta. Madisoni sõnul üritasid paljud oma negatiivseid kommentaare peita selle taha, et tundsid tema tervise pärast muret. „Ma isiklikult usun, et see pole tõsi. See oli kattevari hoopis selleks, et nad saaksid 6-aastase üle kohut mõista. Mõned neist ütlesid, et nad soovivad, et ma sureks oma välimuse tõttu. See oli kohutav. Ma olin vaid 7- või 8-aastane,“ leiab ta.

Loe pikemat intervjuud väljaandest People.

Kommentaarid puuduvad