Ukraina sõda sundis Liis Lemsalut muusikavideot muutma: tundus väär asi, mida antud hetkel teha

Liis Lemsalu
Foto: pressifoto

Teet, Kristjan ja sõbrad

Reedeõhtuses saates “Teet, Kristjan ja sõbrad” käis külas möödunud kuul uue singli välja andnud lauljanna Liis Lemsalu, kes tõdes, et Ukrainas alanud sõja tõttu pidi ta oma esialgsest muusikavideo plaanist loobuma.

Liis Lemsalu singel “Teesklejad” ilmus 7. aprillil. Lauljanna tunnistas saates, et lugu oleks tegelikult peaaegu jäänud avaldamata. 

Naine rääkis, kuidas ta sõitis veeburuari lõpus Mehhikosse puhkama ning kõik plaanid seoses uue loo ja muusikavideoga olid paika pandud. 24. veebruaril alanud Ukraina sõda pani aga Liisi plaadi avaldamises kahtlema.

“See niitis mind täielikult pikali ja mul tekkis küsimus, kas üldse on sobilik praegu laul välja anda. Mõtlesin, et võib-olla ma ei anna üldse,” tõdes Liis. “Siis ma mõtlesin, et tegelikult mulle hullult meeldib see laul, et anname ikka, aga lihtsalt ärme siis muusikavideot tee nii nagu me plaanisime.”

Kui praeguses muusikavideos on visuaal, kus Liis seisab ning ta saapad põlevad, siis algselt olid plaanid palju suuremad. “Ma tahtsin ennast põlema panna.. nagu täiesti,” teatas Liis. “Aga see tundus natukene väär asi, mida antud hetkel teha,” selgitas Liis ning ütles, et pidi piirduma pisut tagasihoidlikuma visuaaliga. 

Kommentaarid puuduvad