Tantsustaar Greta Korju teeb uues filmis näitlejadebüüdi: muid pakkumisi pole veel tulnud, aga ootan!

Peamiselt tantsijana tuntud Greta Korju teeb uues lühifilmis “Obsessioon” oma näitlejadebüüdi – kuidas ta sellega rahule jäi ja mis saab tantsimisest?

Greta sõnul jõudis filmiroll temani tänu tantsimisele – aastaid tagasi bachataga tegeledes jäi ta silma produtsent Helen Anveltile, kes ta peaossa valis. “Tol hetkel, kui see võimalus tekkis, ma ei mõelnudki mitte midagi. Läheb nii, nagu läheb ja tuleb, mis tuleb. Ma isegi ei mõelnud, mis võiks edasi tulla. Praeguseks on juba rohkem muutunud, kui oled süübinud sinna maailma. Iseennast on väga keeruline vaadata, sest ma olen harjunud end nägema tantsulavadel,” räägib ta.

Korju näeb väga palju sarnasusi näitlemise ja tantsimise vahel ning ei välista sugugi, et katsetab ka tulevikus mõnda rolli. “Pakkumisi veel ei ole tulnud, aga ootan. Ma pole ka ise liiga palju rääkinud, tahaks enne vaadata kõrvalt,” naerab ta.

Praegu on Greta peamiselt keskendunud siiski tantsule ja isiklikele projektidele. “Kunagi ei tea, millal tuleb tantsusaate asju hakata ettevalmistama. Oleks väga äge end jälle proovile panna, kuna see natuke poolikuks jäi (Korju pidi koos villemdrillemiga TV3 saatest lahkuma, sest viimane vigastas end). Kuna ma natuke sain varbaotsa märjaks, siis oleks tore proovida veel,” sõnab ta, et tahaks väga veelkord tantsusaates osaleda. 

Vaata intervjuust veel, millise tantsupartneri Greta ise endale valiks!

Kommentaarid puuduvad