Jüri Ratas vastas Kaja Kallase kriitikale: loodetavasti ei olnud mind liialt valus vaadata

Kollaaž
Fotokollaaž: Kalev Lilleorg/Jaanus Lensment (Delfi)

Möödunud pühapäeval sai “Tantsud tähtedega” saade piduliku lõpu ja poliitik Jüri Ratas koos treener Kristina Tarmetiga jõudis hinnalisele teisele kohale. Siin oli oma sõna sekka öelda ka peaminister Kaja Kallasel, kelle jaoks tundus see lihtsalt piin.

Kaja Kallaselt uuriti Vikerraadio saates „Stuudios on peaminister“, kuidas ta suhtub sellesse, et Ratas napilt esikohast ilma jäi. „Mul oli lõpus nii kahju Ratase naisest, et ma mõtlen, et kui iga päev pühendatakse luuletusi teisele naisele ja tantsitakse, siis mulle tundus, et see piin võiks lõppeda,” vastas Kaja.

Jüri Ratas ei jätnud oma vastulauset andmata ja tegi sellest ka oma sotsiaalmeediasse postituse.

„Mul ei olnud heategevuslikus saates piinlik osaleda ja loodetavasti ei olnud mind liialt valus vaadata ka televaatajatel. Aga paljud tunnid ja päevad tulid tõesti pere arvelt ja sellest on muidugi kahju. Küll aga on Karinil täna mees, kes tunneb end tõesti hästi ning on paremas vormis ja tervem kui veel kuu tagasi. Kavatsen need kaotatud tunnid kompenseerida oma kallile abikaasale Karinile ja lastele aastatega,“ kinnitab Ratas Kallasele.

Ka Kaja Kallas nägi postitust ja andis veel ühe pikema omapoolse kommentaari. Peaminister kinnitas, et Ratas tantsis tõepoolest väga hästi ja vabandas oma varasemate sõnavõttude eest.

“Tõesti olid teinud tublit tööd ja saanud väga keerulised tantsud selgeks. Nagu sulle ka ütlesin alguses, et olen heas mõttes kade, et saad nii ägedas projektis osaleda. Küll aga vaatasin su tegemisi selle pilgu läbi, et mul oleks oma abikaasat teisele naisele luuletusi pühendamas või hilisõhtul koos teise naisega erootikafilmi vaatamas või nagu sa ise ütlesid oma elu kõige sensuaalsemat/intiisemat tantsu tantsimas teise naisega väga ebamugav vaadata,” arutleb Kaja postituse all kommentaariumis.

“Aga inimesed ja suhted ongi erinevad, vaatasin puhtalt läbi abikaasa prisma kui mina oleks pidanud olema tema asemel, oleks see mulle olnud piin. Palun vabandust kui see sind riivas. Veel kord tantsisite väga hästi,” sõnas Kaja lõpetuseks.

Vaata ka kõnealust sensuaalset tantsu Jüri ja Kristina esituses!

Kommentaarid puuduvad