Eksklusiivsed kaadrid! Vaata lähemalt, kuidas valmistub Jüri Ratas tantsusaateks

Pilt: TV3
Pilt: TV3

Mõned nädalad tagasi avalikustati esimene “Tantsud tähtedega” osaleja, kelleks on tipp-poliitik Jüri Ratas. Tema treeneriks saab olema Kristina Tarmet.

Selgub, et tantsupaar teeb usinalt trenni. Ikka selleks, et televaatajate ees olla õige pea tippvormis. Seega avalikustame ka „Tantsud tähtedega“ saates osaleva Jüri Ratase esimene trennifoto koos treeneri Kristina Tarmetiga.

Kristina tunnistas, et pakuti tantsupartneriks riigikogu esimeest, tundis ta mõningat aukartust. Väljakutse võttis naine aga kõhklemata vastu, aga muret tekitab Ratase tihe graafik. „Aga ehk annab see talle just värskust näha ka seda, kuidas on end vahel proovile panna. Pannagi inimene võõrasse vette ja vaadata, kas hakkab ujuma või ei. Tantsimisega on sama – tuleb minna parketile ja vaadata, kas jalad liiguvad või ei liigu,“ sõnas Kristina.

Paar harjutab usinalt, et valmis olla esimeseks otsesaateks, mis jõuab TV3 eetrisse juba 9. oktoobril!

@tv3eesti Jüri Ratas on tantsutrennis ning esimesed võtted on selged! 😎 “Tantsud tähtedega” alustab juba 9. oktoobril! 💃🏻🕺🏻 #dancingwiththestars #dancemoves #tvshow #tv3eesti #jüriratas #tiktokviral #estonia ♬ Do It To It – ACRAZE

Pilt: TV3
Pilt: TV3

Näita 3 kommentaari

Lahe ! Jüri, ole tubli õpilane.

Vasta

Jüri Ratas on normaalne mees.
Kohe selline tantsulõvi.
TUBLI

Vasta

Jüri on enesekindel

Vasta