Reklaam sulgub sekundi pärast

“Uue laulu” finalist Anet Vaikmaa koostööst Sven Lõhmusega: ta ei lepi pooliku variandiga!

Stuudio

Anet Vaikmaa ja Sven Lõhmus.
"Stuudio" saates käisid külas "Uue laulu" finalistid Anet Vaikmaa ja Sven Lõhmus. — FOTO: Kuvatõmmis videost

Eile selgusid "Uue laulu" poolfinaalis esimesed finalistid. Nende seas on ka Anet Vaikmaa, kes esitab hitimeister Sven Lõhmuse poolt kirjutatud lugu "Viimane tants". Anet ja Sven käisid külas "Stuudio" saates, kus räägiti muuhulgas "Uue laulu" olulisusest, võistlusloo sünnist ja omavahelisest muusikalisest koostööst!

Sven Lõhmuse sõnul on Aneti näol tegemist uue ja huvitava artistiga. "Meie muusikaline koostöö on olnud juba mõnda aega kestev. Anet on laulnud paljudele hittidele back-vokaale ja lisaks sellele on see hetkel tal juba kolmas singel, mida oleme koos teinud," selgitab ta.

"Uusi nägusid on alati vaja. Kuna ta on ka hea kitarrist ja mängib ise, siis kitarriga tüdrukuid, kes ka laulaks, ma väga palju Eestis ei tea," lisab ta.

"Saime tuttavaks raadio Elmari sünnipäevapeol ja seal kutsus Sven mind laulma backi Getter Jaani loole "Lootuste tänaval". Sellest on juba üsna palju aega möödas," sõnab Anet Vaikmaa. 

Vaata videost, miks on Sven Lõhmuse sõnul "Uue laulu" sarnast konkurssi tegelikult vaja ning kuidas on kulgenud Lõhmuse ja Aneti vaheline muusikaline koostöö!

Kommentaarid puuduvad