Unistus täitunud! Saatejuht Liis Lusmägi soetas välismaale kodu

Õhtuleht

Liis Lusmägi
Liis Lusmägi — FOTO: TV3

Raadio- ja telesaatejuht Liis Lusmägi teatab emotsionaalse postitusega sotsiaalmeedias, et on täitnud oma pikaaegse unistuse: lisaks Eestile on tal nüüd ka kodu Norra kuningriigis, vahendab Õhtuleht.

Emotsionaalselt postitust TikTokis alustab Lusmägi sõnadega: ,,Kas mõni mu sõber oskab meelde tuletada, kui mitu aastat ma olen soigunud, et ma tahan, et mul oleks oma koht ka välismaal?”

Ta jagab videot, kuidas istub perega lennukil, et minna vaatama minna oma Norras asuvat uut eluaset. Video lõpp on eriti emotsionaalne, sest uude koju sisse astudes voolavad naise näol õnnepisarad.

,,Pärast seda, kui mu ellu tuli (enesearenguprogramm) Eluvisioon, sain ma aru, et ma tõesti ei suuda ja ei taha enam elada nii, et ma lepin ja ootan. Ma ei pea mitte millestki loobuma selleks, et täita oma tõelisi soove. Tuleb lihtsalt mõista mida ja MIKS midagi tahta. Ja mõnikord pole muutusteks paremat motivatsiooni kui tahtmatus samamoodi jätkata,” sõnab Liis postituses. 

Lusmägi sõnab, et  elu ei jää meie edasilükkamiste peale seisma: ,,Elu ei peatu meie segaduste või hirmude pärast. Elu jätkub alati ilma meieta. Ja on minu teha, kas ma kontrollin ise oma saatust või kontrollib saatus mind.”

Vajalikud kriteeriumid, mille järgi valiti uus kodu, olid: kiire otselend Tallinnast; lopsakas rohelus; teatud kultuuriline sarnasus; värske õhk jpm. 

Vaata emotsionaalset videot siit: 

@liislusmagi

Kas mõni mu sõber oskab meelde tuletada, kui mitu aastat ma olen soigunud, et ma tahan, et mul oleks oma koht ka välismaal? 😀😅 Pärast seda, kui mu ellu tuli www.eluvisioon.ee (veidi enam kui aasta tagasi), sain ma aru, et ma tõesti ei suuda ja ei taha enam elada nii, et ma lepin ja ootan. Ma ei pea mitte millestki loobuma selleks, et täita oma tõelisi soove. Tuleb lihtsalt mõista mida ja MIKS midagi tahta. Ja mõnikord pole muutusteks paremat motivatsiooni kui tahtmatus samamoodi jätkata. Sest elu ei jää meie edasilükkamiste peale seisma. Elu ei peatu meie segaduste või hirmude pärast. Elu jätkub alati ilma meieta. Ja on minu teha, kas ma kontrollin ise oma saatust või kontrollib saatus mind. Millise riigi vahel hakkame end edaspidi jagama? On see minu unistusteriik USA? On see Marta lemmik Šotimaa? Või Härra paradiis Hispaania? Kõik need kolm on ju aegade jooksul meie plaanidest läbi käinud. Tegelikult leidsime konsensuse palju lähemalt, sest SEE riik täitis kõik vajalikud kriteeriumid: 📍kiire otselend Tallinnast 📍lopsakas rohelus 📍teatud kultuuriline sarnasus 📍meile oluliste väärtushinnangutega 📍rahulikkus 📍spordilembus 📍värske õhk Velkommen til Norge! 🇳🇴

♬ original sound – Liis Lusmägi

Kommentaarid puuduvad