Reklaam sulgub sekundi pärast

Tulevane riigikogulane Karmen Joller: arvasin, et valimised on õudne aeg, sest meedias kõik vaidlevad ja kaklevad

Stuudio

Karmen Joller selgitas, et sai kampaaniat tehes hoopiski palju positiivset tagasisidet!
Karmen Joller selgitas, et sai kampaaniat tehes hoopiski palju positiivset tagasisidet! — FOTO: Kuvatõmmis videost

"Stuudio" saates käisid külas tulevased riigikogu liikmed Toomas Uibo, Kadri Tali ja Karmen Joller, kes selgitasid, kuidas nad valimiste ja häältesaagiga rahule jäid!

Eesti 200 ridades olevad Kadri Tali ja Toomas Uibo on valimistel kandideerinud ka varasemalt. "Seekord olen neli aastat väga selgelt tegutsenud selles suunas, et välja peilida, mis võiks olla kultuuri ja huvihariduse toetuseks ning katalüsaatoriks. Ma tõesti tahtsin väga edu saavutada. See on minu jaoks väga suur erinevus," selgitab Tali.

"Ma arvan, et neli aastat tagasi me ei olnudki valmis ja Margus Tsahkna mainis minu arvates väga õigesti, et läkski hästi, et me ei saanud sisse. Meil oli neli aastat aega õppida ja valmistuda ning loomulikult see tulemus: kuigi ma novembris ise ennustasin, et (saame) 14 kohta, siis viimasel hetkel ma mõtlesin, et kui tuleb 12 (kohta), on ka hästi. Aga et see tulemus selline tuli, oli küll väga meeldiv üllatus," räägib Uibo.

Kas ka Reformierakonna ridades kandideerinud Karmen Joller on valmis rahvasaadikuna tegutsemiseks? "No täpselt ju ei tea, milleks ma pean valmis olema. Aga üldiselt tean. Ma olen näinud riigikogu infotunde ja need on olnud huvitavad, aga olen kuulnud, et tegelikult tehaksegi ju riigikogus väga konstruktiivset  ja head tööd. Eks ma siis lähen, vaatan ja õpin," sõnab ta.

Kuidas kulges värsketel rahvasaadikutel kampaania tegemine ning kas neil jääb poliitkarjääri kõrvalt aega ka muudeks toimetusteks, vaata täpsemalt juba videost!