Reklaam sulgub sekundi pärast

STUUDIO JÕULULOOS |Ultimate Beauty luksuslik kinkekomplekt!

Sisuturundus

stuudio jõululoos
Stuudio jõululoos — FOTO: TV3

Vastamine on lõppenud! Palju õnne Eleri Pahva!
---
Veel sammuke lähemale imelisele jõuluajale, et ootusärevust veidi leevendada, on Stuudio TV3.ee portaalil rõõmsad jõululoosid! Kolmandaks auhinnaks midagi eriti erilist - Ultimate Beauty poolt luksuslik kinkekomplekt, mis toob rõõmu igale kaunitarile.

Ultimate Beauty on nutrikosmeetika termini rajaja Eestis ning ka kodumaine luksuslikke iluvitamiine tootev bränd, kelle eesmärgiks on pakkuda puhta koostisega, efektiivseid ja innovaatilisi iluvitamiine ilu ja tervise toetamiseks. 

Kompekt sisaldab Collagen Beauty ja Beauty Sleep kummikomme:

  • Collagen Beauty kummikommid on ilueliksiiride kombo kollageenist, hüaluroonhappest, koensüüm Q10st ja vitamiinidest, mis tagavad niisutatud ja särava naha. Imemaitsvad kummikommid on lihtne ja mugav viis, et toetada enda sisemist ja välimist ilu.
  • Beauty Sleep kummikommid on uhiuus kodumaine kaks-ühes ilutoode. Toote eesmärgiks on toetada vaimset tervist läbi kvaliteetse une ning hoida nahka särava ja nooruslikuna. Beauty Sleep kummikommid sisaldavad ashwaghanda, kummeli ekstrakti ning melatoniini, mis tagavad sügavama ja kvaliteetsema une ning tootes sisalduv hüaluroonhape tagab naha sära ja niisutatuse - ja seda just une ajal, mil rakud uuenevad.
stuudio jõululoos
Ultimate Beauty kinkekomplekt — FOTO: Ultimate Beauty
jõululoos
Ultimate Beauty kinkekomplekt — FOTO: Ultimate Beauty

Alatest 1. detsembrist läheks lahti Stuudio jõululoos – igas Stuudio saates avaldatakse kingitus, mis loosi tuleb. Loosis osalemiseks tuleb külastada TV3.ee portaali ja avada vastava päeva loosiaken, sealt leiad kingituse info ja Stuudio saates esitatud küsimuse koos valik-vastustega. Vastata saab 24 h ja vastamine läheb lukku enne “Stuudio” saadet*

Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosiauhind jagamisele. Võitja hõigatakse välja järgneva päeva Stuudio saates ning avaldatakse ka siin jõululoosi lehel. Nii lihtne ongi – iga uus päev, uus jõululoos ning jõuludeni välja.

Ole koos meiega, kui 19.30 TV3 “Stuudio” alustab!

Tule osale Stuudio jõululoosis ja võida Ulitmate Beauty luksuslik kinkekomplekt!

Stuudio jõululoosi küsimus:

  • Vastamine on lõppenud!

Stuudio jõululoosi reeglid:

1. Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 16637030, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnaks on Ulitmate Beauty kinkekomplekt, mille paneb välja UltimateBeauty OÜ (Registrikood 14641412, aadress Tartu mnt 84a, Tallinn)

3. Kampaania Stuudio jõululoosid toimub ajavahemikus 1.12 – 22.12.2023

4. Mängus osalevad kõik, kes vastavad õigesti mängus esitatud küsimustele, on tingimustega nõustunud ning kelle vanusepiir on alates 18. eluaastat.

5. Võitjad kuulutatakse välja vastava jõululoosi lehtedel alates 04.12.2023

Võitjaga võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

6. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

7. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

8. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata [email protected]

*Reedel esitatud küsimused lähevad lukku laupäeviti kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad