Reklaam sulgub sekundi pärast

STUUDIO JÕULULOOS | Uisupark hooajapass “STAAR”

stuudio jõululoos
Stuudio jõululoos — FOTO: TV3

Vastamine on lõppenud! Palju õnne Maia Helm!
---
Talvised külmakraadid ei takista meid jõuluootust tähistamast ning seetõttu jätkame koos Stuudio ja TV3.ee portaali rõõmsate jõululoosidega. Viiendaks auhinnaks on midagi, mis toob talverõõmu teie ellu – nimelt uisupargi hooaja pääse. Kingitus, mis muudab talve veelgi lõbusamaks ja seiklusrikkamaks.

Uisutamine ja uisud käivad ju kokku nagu porgand lumememme nina juurde, eks ole? Kuigi Eesti ilm võib viimasel ajal üllatada meid erinevate tuulte ja temperatuuridega, pole põhjust muretsemiseks, sest uisutamiseks on alati võimalus. Uisupargid Tallinnas ootavad teid neljas erinevas kohas, olenemata sellest, milline on ilm väljas. Nii et ole valmis nautima talverõõmu ja anna endale võimalus libiseda lumiseid radu pidi!

Mis see Uisupark siis täpsemalt on?

Uisupargi olemuse reedab tegelikult juba ju ka tema nimi. Tegemist on loomulikult liuväljaga, kus igal uisuhuvilisel võimalik uisud jalga tõmmata (uiske saab kohapeal rentida, kui sa juhuslikult neid ise ei oma!) ning teha hästi hooldatud jääl mõned kiiremad tiirud. Erinevalt jäähallidest eristab Uisuparke asjaolu, et need on mõeldud ainult hobiuisutajatele, ning nende jää ei ole jagamiseks sportlastega ¬– ehk siis uisutada saab igal endale sobival kellaajal, mis jääb vahemikku 10-21.00 nii Nõmmel, Mustamäel, Lasnamäe kui ka Harju tänaval 10-22.00 Ja karta ei tule tavalist sisehallis valitsevat olukorda, kus pool jääd on hõivatud hokipoiste või iluuisutajate poolt

Kus Uisupargid asuvad?

Uisuparke ja tänu neile võimalust laste, sõprade või töökaaslastega igal kellaajal jääle liuglema minna, leiab Tallinnas neljas kohas. Neist kahtlemata kõige tuttavam on Harju tänavale Niguliste kiriku kõrvale juba 18. talve järjest kerkiv liuväli. See liuväli on saanud justkui lahutamatu osa talvisest Tallinnast. Umbes nagu jõuluturg Raekoja platsil. Kuid lisaks saab Uisuparki uisutama minna ka Mustamäele, Nõmmele ja Lasnamäele. Mustamäe Uisupargi võib iga uisuhuviline leida Männi pargis, Nõmme Uisupargi Nõmme Gümnaasiumi hoovilt ja Lasnamäe Uisupargi Tondiraba pargis. Lisaks võib Mustamäe ja Nõmme Uisuparkidest leida ka imemaitsvate minipannkookide kohviku Kooker. Uisulaenutus tegutseb loomulikult igas Uisupargis ning varustust leidub igale suurusele ning kui paned uisud jalga esimest korda, saad kohapealt ka abivahendid, mis esimese uisutamiskogemuse palju ägedamaks teevad.

Seega, kui pead lugu värskes õhus liikumisest, natukene spordist ja toredatest kogemustest, tasub sammud seada kiiremas korras endale lähemasse Uisuparki, sest talv ilma uisutamista on umbes sama, mis jõulud ilma hapukapsata.

Uisuparkide kohta saad lisainfot SIIT

stuudio jõululoos
Vanalinna uisupark — FOTO: Uisupark.ee
stuudio jõululoos
Nõmme uisupark — FOTO: Uisupark.ee
stuudio jõululoos
Mustamäe uisupark — FOTO: Uisupark.ee
stuudio jõululoos
Lasnamäe uisupark — FOTO: Uisupark.ee

Alatest 1. detsembrist läheks lahti Stuudio jõululoos – igas Stuudio saates avaldatakse kingitus, mis loosi tuleb. Loosis osalemiseks tuleb külastada TV3.ee portaali ja avada vastava päeva loosiaken, sealt leiad kingituse info ja Stuudio saates esitatud küsimuse koos valik-vastustega. Vastata saab 24 h ja vastamine läheb lukku enne “Stuudio” saadet*

Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosiauhind jagamisele. Võitja hõigatakse välja järgneva päeva Stuudio saates ning avaldatakse ka siin jõululoosi lehel. Nii lihtne ongi – iga uus päev, uus jõululoos ning jõuludeni välja.

Ole koos meiega, kui 19.30 TV3 “Stuudio” alustab!

Tule osale Stuudio jõululoosis ja võida Uisupark hooaja pass "STAAR"

Hooaja pass kehtib ühele inimesele. Saab kasutada neljas kohas: Vanalinna, Mustamäe, Nõmme ja Lasnamäe Uisupargis terve hooaja ehk alates 11.11 kuni märtsi keskpaigani 2024. Oleme avatud iga päev iga ilmaga! Suur valik uiske on kohapeal.

Stuudio jõululoosi küsimus:

  • Vastamine on lõppenud!

Stuudio jõululoosi reeglid:

1. Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 16637030, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnaks on Uisupark hooajapass "STAAR", mille paneb välja HK Hall OÜ (Registrikood 10650897, Valukoja 10, 11415 Tallinn, Eesti)

3. Kampaania Stuudio jõululoosid toimub ajavahemikus 1.12 – 22.12.2023

4. Mängus osalevad kõik, kes vastavad õigesti mängus esitatud küsimustele, on tingimustega nõustunud ning kelle vanusepiir on alates 18. eluaastat.

5. Võitjad kuulutatakse välja vastava jõululoosi lehtedel alates 04.12.2023

Võitjaga võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

6. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

7. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

8. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata [email protected]

*Reedel esitatud küsimused lähevad lukku laupäeviti kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad