Reklaam sulgub sekundi pärast

STUUDIO JÕULULOOS |PROTO avastustehase kinkekaart perele

stuudio jõululoos
Stuudio jõululoos — FOTO: TV3

Vastamine on lõppenud! Palju õnne Katrin Hark!
---
Oleme jõudnud kolmeteistkümnenda loosimiseni meie Stuudio ja TV3.ee jõululoosides! Täna on eriline päev, sest auhinnaks on PROTO avastustehase kinkekaart tervele perele. See on suurepärane võimalus avastada põnevaid teadusmaailma saladusi!

PROTO avastustehas on esimene hariduslik virtuaalreaalsus keskus, mis pakub uudset ja unikaalset kogemust, mida mujal Euroopas ei näe! PROTO avastustehases avanevad sajanditetagused suured teadusavastused – unikaalsed prototüübid, millele puhub elu sisse moodsaim 21. sajandi virtuaalreaalsustehnoloogia. 19. detsembrist kuni 7. jaanuarini on PROTOs jõuluprogramm: väikesest saalist võid leida näiteks järvepäkapikud, Lumekuninganna riigi, peeglitaguse maailma, suure piparkoogimaja ja loomulikult juba eelmisest aastast tuttavad jõulukarussellid ning kümned pöörlevad kuusepuud!

Jõululoosi tuleb PROTO avastustehase perepilet, mis kehtib 365 päeva.

stuudio jõululoos
Proto avastustehas — FOTO: Prototehas.ee

Alatest 1. detsembrist läheks lahti Stuudio jõululoos – igas Stuudio saates avaldatakse kingitus, mis loosi tuleb. Loosis osalemiseks tuleb külastada TV3.ee portaali ja avada vastava päeva loosiaken, sealt leiad kingituse info ja Stuudio saates esitatud küsimuse koos valik-vastustega. Vastata saab 24 h ja vastamine läheb lukku enne “Stuudio” saadet*.

Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosiauhind jagamisele. Võitja hõigatakse välja järgneva päeva Stuudio saates ning avaldatakse ka siin jõululoosi lehel. Nii lihtne ongi – iga uus päev, uus jõululoos ning jõuludeni välja.

Ole koos meiega, kui 19.30 TV3 “Stuudio” alustab!

Tule osale Stuudio jõululoosis ja võida PROTO avastustehase kinkekaart perele!

PS! Küsimusele vastuse leiad, kui vaatad "Stuudio" saadet!

Stuudio jõululoosi küsimus:

  • Vastamine on lõppenud!

Stuudio jõululoosi reeglid:

1. Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 16637030, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnaks on PROTO avastustehase kinkekaart perele, mille paneb välja Proto OÜ (Registrikood 14158153, Peetri 10, 10415 Tallinn, Eesti)

3. Kampaania Stuudio jõululoosid toimub ajavahemikus 1.12 – 22.12.2023

4. Mängus osalevad kõik, kes vastavad õigesti mängus esitatud küsimustele, on tingimustega nõustunud ning kelle vanusepiir on alates 18. eluaastat.

5. Võitjad kuulutatakse välja vastava jõululoosi lehtedel alates 04.12.2023

Võitjaga võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

6. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

7. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

8. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata [email protected]

*Reedel esitatud küsimused lähevad lukku laupäeviti kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad