Reklaam sulgub sekundi pärast

STUUDIO JÕULULOOS | Lottemaa perepiletid

stuudio jõululoos
Stuudio jõululoos — FOTO: TV3

Vastamine on lõppenud! Palju õnne Merle Orgmets!

Oleme jõudnud neljateistkümnenda loosimiseni meie Stuudio ja TV3.ee jõululoosides! Kas oled kuulnud, et Pärnumaal Reiu külas on üks müstiline koht, kus saavad kokku muinasjutulisus ning reaalsus, kus kaob ajataju ning suunurgad on kui võluväel vaid ülespoole? See müstiline koht, tõmbab magnetina nii väikeseid kui suuri, nii poisse kui tüdrukuid.

Loomulikult on see koht LOTTEMAA!

Jõulude ajal muutub Lottemaa talviseks muinasjutumaaks – LOTTEMAA JÕULUMAAKS. Külaelanikud kaunistavad oma kodud, aiad ja metsarajad ning etendavad külastajatele humoorikaid JÕULUNÄIDENDEID ja annavad menuka KONTSERDI. Saab ohtralt TALISPORTI teha ja Lottemaa tegelastega tantsida ja trallida. Kindlasti on kohal Leiutajateküla jõuluvana JÕULUJÄNES Wolfgang. Avatud on kohvikud ja kauplused. Saab lõkke peal vorste ja vahukomme grillida, pakutakse glögi nii suurtele kui väikestele.

Kui väljas juhtub olema vihm või pakane, siis Leiutajateküla elanike majades on ikka soe ja mõnus. Ja juhtub seal oi-oi kui palju huvitavat ja põnevat….

LOTTEMAA JÕULUMAA - avatud kõigest 10 päeva!

Avatud veel 26.-30.12 | 5.-7.01, iga päev kell 12-16

stuudio jõululoos
Lottemaa.ee
stuudio jõululoos
Lottemaa.ee
stuudio jõululoos
Lottemaa.ee

Alatest 1. detsembrist läheks lahti Stuudio jõululoos – igas Stuudio saates avaldatakse kingitus, mis loosi tuleb. Loosis osalemiseks tuleb külastada TV3.ee portaali ja avada vastava päeva loosiaken, sealt leiad kingituse info ja Stuudio saates esitatud küsimuse koos valik-vastustega. Vastata saab 24 h ja vastamine läheb lukku enne “Stuudio” saadet*.

Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosiauhind jagamisele. Võitja hõigatakse välja järgneva päeva Stuudio saates ning avaldatakse ka siin jõululoosi lehel. Nii lihtne ongi – iga uus päev, uus jõululoos ning jõuludeni välja.

Ole koos meiega, kui 19.30 TV3 “Stuudio” alustab!

Tule osale Stuudio jõululoosis ja võida Lottemaa perepiletid!

PS! Küsimusele vastuse leiad, kui vaatad "Stuudio" saadet!

Stuudio jõululoosi küsimus:

  • Vastamine on lõppenud!

Stuudio jõululoosi reeglid:

1. Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 16637030, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnaks on Lottemaa perepiletid, mille paneb välja Lottemaa teemapark OÜ (Registrikood 12455303, Reiu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa 86508)

3. Kampaania Stuudio jõululoosid toimub ajavahemikus 1.12 – 22.12.2023

4. Mängus osalevad kõik, kes vastavad õigesti mängus esitatud küsimustele, on tingimustega nõustunud ning kelle vanusepiir on alates 18. eluaastat.

5. Võitjad kuulutatakse välja vastava jõululoosi lehtedel alates 04.12.2023

Võitjaga võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

6. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

7. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

8. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata [email protected]

*Reedel esitatud küsimused lähevad lukku laupäeviti kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad