Reklaam sulgub sekundi pärast

Ott Kiivikas möödunud valimistest: mind hämmastas, et EKRE ei tunnista oma vigu

Ott Kiivikas
Ott Kiivikas — FOTO: TV3

Ott Kiivikas käis ''Stuudio'' saates lähemalt rääkimas, kuidas väärikalt kaotada ja juhtis tähelepanu sellega möödunud valimiste tulemustele.

Ott Kiivikas kirjutas oma Facebook seinal, et sport õpetas talle eelkõige kaotama. Esimese asjana tuleks mõelda, mida ma õpin kaotusest ja mida saaksin järgmine kord teistmoodi teha. ''Ma pidasin silmas meie möödunud valimisi. Need tulemused kedagi rõõmustasid või kurvastasid. Mind häiris ja ma ei saanud aru, kui EKRE juhid sirgjooneliselt sõnasid pärast tulemusi, et nemad ei teinud midagi valesti,'' arutleb Kiivikas telesaates.

''Ma ei kirjutanud, keda ma valisin. Ma viitasin, et inimesed võiksid täita oma kodanikukohustust, aga kui tuleb sellisel kujul ütelus, siis hakkad mõtlema, et kuidas see erakaond saab tulevikus edasi minna, kui nemad kordagi ei eksi ja kõik teised on süüdi. Minu sõnum oli see, et kaotusega peab vahel leppima,'' rõhutas Ott Kiivikas.

Vaata kogu intervjuud lähemalt siit.

Näita 8 kommentaari

Ott varsti saad uue elektri arve

Vasta

Ära räägi kogu rahva nimel. Ma jälestan riigi NSVL istamist

Vasta

eriti, kui arvestada, kes need peamehed selles erakonnas on!!!!!See ju nii nende moodi—-ikka näha teiste vigu, mitte enda omi.
Niisamuti ka Uued uudised—–nüüd järsku on nad nii kindlad, et just ukrainlased on need, kes on süüdi selles gaasijuhtme pl’ahvatuses, mida enne peeti venkude süüks.!!!!!
See, et Helmed Ukraina põgenikke siia ei taha, on juba niigi teada, aga et nad ka seda gaasijuhtme plahvatust Ukrain laste kraesse tahavad ajada, on justkui kokkusattumus seoses nende porumisega valimistel. Enne nad sellist jaburust oma lehes ei kirjutanud. Kas see valimistel põrumine tõesti neid nii lolliks tegi???????? Üldse ei imesta!!!!!!!!! Peaasi on ikka kõiki teisi süüdistada selle asemel, et enda vigu tunnistada. Aga kus sa sellega!!!!!!!!!!!!!! Nemad ju nii süütud tallekesed!!!!!!!!!!Seda ilmselt on palju tahetud, et nad omanda vigu näeks id ja tunnistasid!!!!!!!!!!!!!!

Vasta

Et närilised ei tunnista ühtegi oma viga. Miljoneid lastakse tuulde, mitte keegi ei vastuta ooravatest ja alati on kõik teised süüdi. Haledad, teisi süüdistama on need ootavad kõvad tegijad, pabulasi sisse vedama ka, Eestit hävitama ja igasugustele pugemises ei ole ootavatele võrdset. Ja – “mina küll ei imesta” – rohkem hüüumärke ei oska lisada? Koolis ei ole midagi õpetatud? Ahjaa, kindlasti jälle üks ” kõrgharitud” ref valija, kes ka õigekirja ei tunne.

Vasta

Väga õige jutt. Näitena tooks kõrvale, et Keskerakond, kes kaotas EKREst 5x rohkem mandaate, ei läinud kuhugi kisama ega e-valimisi süüdistama. Vot see oli sümpaatne viis kaotust tunnistada, kuidas Jüri Ratas ütles, et nüüd tuleb peeglisse vaadata. P.S. ma pole Keski valija, aga lihtsalt hakkas silma ja tahtsin tunnustada

Vasta

Kus tulid tarkpead välja.

Vasta

Ei tea palju Kiivikale maksti kah.

Vasta

Armas sõber, vaata peeglisse. Kas oled oma minevikuteod unustanud? Su hing pole allikavesi

Vasta