Reklaam sulgub sekundi pärast

Oppaa! Andrei ja Robin paljastasid, kuidas nad päriselt “Villa” filmimiseks nii palju raha said

Üks viimase aja kuumimaid teemasid on värskelt Eesti telemaastikku raputama saabunud suhtereality "Villa", mille loojateks on Andrei Zevakin ja Robin Valting. Noormehed käisid külas "Stuudio" saates, et veidi oma loodud saatest lähemalt rääkida.

"Villa" ümber on kerinud meeletu haip, ent kas esimene episood on seda ka õigustanud? "See on uskumatu! See on ületanud kõik ootused ja inimesed on väga rahul ning nad on öelnud, et nad teadsid, et me läheme tegema head asja, aga et kohe nii head..." õhkab Robin.

Saatejuhid uurisid ka noormeeste käest, kas sellise saate tegemisega on võimalik rikkaks saada ja kust nad üldse nii palju raha leidsid, et seda toota. "Alguses on vaja üldse kapitali, et sellist asja teha ja seal on igasuguseid erinevaid viise, kuidas sellega hakkama saada. Kuidas asjad teles käivad, on see, et sul on sponsorid, kes annavad saatele mingi summa ja sa saad asju teha. Meil oli vastupidi. Üks investor oli, kes meid aitas," paljastab Andrei. "Ta on natuke suuremate ajudega kui meie!"

Robin ise tunnistab, et pole numbritesse laskunud ja ei oska öelda, kui palju ühe episoodi filmimine neile maksma läks. "Meid on finantsipoole pealt kõrvale lükatud, jumal tänatud!" naeravad nad.

Vaata intervjuud videost!

Kommentaarid puuduvad