Reklaam sulgub sekundi pärast

Mihkel Raud avameelselt: olen alkohoolik ja põen seda haigust, aga ei ole joonud üle 30 aasta

Stuudio

"Stuudio" saates käis külas laulja, kitarrist, kirjanik ja endine poliitik Mihkel Raud, kes rääkis oma sõltuvustest.

Tundub, et Mihkli üheks sõltuvuseks on kirjutamine, sest pea igal aastal on tal ilmunud uus raamat. Ja hiljuti ilmus taas uus teos pealkirjaga "Ühes väikses Eesti linnas". 

"See raamat räägib minu ühest suurest sõltuvusest ehk muusikast. Mul õnnestus kaks suurt sõltuvust samade kaante vahele litsuda," räägib Raud. "See on niisugune muusikaline biograafia, kus ma tegelikult ei räägi ainult endast ja oma muusikalistest tegevustest, vaid räägin ka sellest, kuidas inimene kasvab, areneb ja muutub läbi muusika tegemise ning muusika kuulamise. See on omamoodi armastuskiri muusikale, mille kirjutamisest olen mõelnud juba mitu aastat" lisab ta.

Mihkel avab tausta ka alkoholisõltuvuse teemal. Ta ei ole alkoholi tarvitanud juba 32 aastat. "Arvan, et sellest haigusest on vaja rääkida, sest see haigus ei puuduta mitte ainult põdejat, vaid ka inimesi, kes temaga koos elavad. Aga selle haigusega on võimalik elada nii, et kõik on tegelikult okei. Mina olen alkohoolik. Ma põen seda haigust, aga ma ei ole joonud üle 30 aasta. Nii et seda on võimalik teha," räägib ta. 

Mis juhtuks, kui Mihkel peale 32 aastat kainust pokaali veini võtaks ning kas üks sõltuvus asendub kindlasti teisega, vaata täpsemalt juba videost!

Kommentaarid puuduvad