Lauljanna Hanna Martinson uuest singlist: olen nüüd õiges kohas ja teen õiget asja

LeHANNA
LeHANNA — FOTO: Pressimaterjal

Hanna Martinson artistinimega LeHANNA andis välja uue singli “Ainult siis, kui…”. Ta käis ”Stuudio” saates lähemalt rääkimas, miks ta muusikat teeb ja millised on sellel teekonnal kõige suuremad väljakutsed.

Uus lugu kätkeb endas ka mitut “esimest”. Tegu on esimese looga LeHANNA repertuaaris, kus laulja Hanna Martinson ise laulukirjutajana kaasa lööb.

Samuti valmib loole esimene LeHANNA muusikavideo, mis filmiti kahel päeval ajaloolises Villa Andropoffis. Video loovtiimi kuulusid Aleksander Kovaljonok, Aleksandr Dmitrijev ja Mari-Ly Kapp.

”See on selline Eesti värk, et teed vahepeal tööd ja elu tuleb vahele,” räägib Hanna põhjusest, miks ta ei ole rahvast pikka aega mõne muusikapalaga üllatanud. Ta ütles, et ta on nüüd korralikku teotahet täis. ”Ma tunnen, et olen õiges kohas ja teen õiget asja,” sõnas Hanna.

Ta on aastaid töötanud reklaamimaailmas ja teab, kuidas luua brändidele strateegiaid ja neid rohkem esile tuua.

”Iseendaga on nagu keerulisem, sest hakkad pidureid teepeale ette panema, mida sa kunagi ei tee teistele. See on väljakutse, aga see on selline äge väljakutse,” kirjeldas Hanna kogu protsessi.

Vaata täispikka intervjuud lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad