Reklaam sulgub sekundi pärast

Lasteaialapsed president Alar Karisest: ta kannab kuldset kella ja töötas kohas, kus peetakse pulmi!

Stuudio

Sotsiaalministeerium ei poolda lapsetoetuse tõstmist 150 eurole kuus
Sotsiaalministeerium ei poolda lapsetoetuse tõstmist 150 eurole kuus — FOTO: TV3

"Stuudio" saade käis Paide Sookure lasteaias, kus uuriti väikeste ilmakodanike käest, mida nad arvavad Eestist, president Alar Karisest ning vabariigi aastapäeva tähistamisest. Vastused olid lapsesuule kohaselt ausad ja otsekohesed!

Koos lastega valmistati Eesti Vabariigi aastapäeva puhul kamavahtu. Kas lapsed teavad, kust tuleb kohupiim ning teised kamavahu valmistamiseks vajaminevad toiduained? "Kuskil majas tehakse, siis viiakse poodi ja ostetakse. Kamajahu tuleb ka poest," sõnab üks jutukas noorhärra.

Küsimuse peale, mida eestlastele kõige rohkem teha meeldib, kostub laste seast: "Eesti lastele meeldib kindlasti kõige rohkem mängida ja kinos käia." 

Lasteaialapsed tunnevad hästi ka Eesti Vabariigi president Alar Karist. "Tal on must ülikond ja kuldne kell, sellepärast saamegi aru, kuidas ta välja näeb. Ta töötas kohas, kus peetakse pulmasid," räägib "Stuudio" reporterile üks lasteaia kasvandik.

Mida arvavad lapsed NATOst, milline peab olema üks õige mees ning kuidas peaksid eestlased puhkama, vaata täpsemalt juba videost!

Kommentaarid puuduvad