Ithaka Maria oma kõige edukamast õpilasest: saame olla õnnelikud, et meil on selline esindaja Eestis

Ithaka Maria
Ithaka Maria — FOTO: TV3

”Stuudio” saade õnnitles sünnipäeva puhul tuntud lauluõpetajat Ihtaka Mariat, kes rääkis oma tööst ja loomulikult kõige edukamast õpilasest Alikast.

”See, et ma 16-aastaselt alustasin soololauluga, on tegelikult päris hilja. Kuni tänaseni kui vaja, olen laval. See kindlasti aitab mul õpilasi paremini mõista ja neid julgustada ning inspireerida,” sõnas Ithaka Maria.

Kõige rohkem meeldib talle esitada just oma laule. ”Ma ise tean, kuidas laulan ja kuhu tahan selle lauluga just täna jõuda. Kuid õpetamine on mu lemmik töö. Iga lauljaks kujunemise teekond on nii unikaalne,” rääkis Ithaka. Tema sõnul on tal selline huvitav lauluklass, kuhu tullakse soovituste kaudu. ”Kellelgi on tore kogemus ja kuskilt on info jõudnud järgmise lauljani. Ma olen alati öelnud, et motiveeritud õpilastele on alati ruumi,” lausub ta.

Üks tema tuntumaid õpilasi on Alika. ”Ta on väga andekas looduse poolt, seda musikaalsust toetab suuresti ka töökus. Seal taga on nii tugev töö, et see muudab laulja alandlikuks. Me kõik saame olla õnnelikud, et meil on selline esindaja Eestis,” rõhtuab Ithaka.

Vaata kogu itnervjuud Ihtaka Mariaga lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad