Reklaam sulgub sekundi pärast

Inga Lunge lavastab koos abikaasaga etendust: see võib olla probleeme koht, sest…

Inge Lunge
Inge Lunge — FOTO: TV3

"Stuudio" saates käis külas näitleja ja nüüd ka värskelt lavastajakingadesse astunud Inga Lunge, kes rääkis lähemalt oma viimasest puhkusereisist ning uuest väljakutsest teatrimaastikul.

Inga käis hiljuti reisil Dubais ja pidi tõdema, et nii-öelda "päris" kohalikke inimesi on seal äärmiselt vähe ning pigem puutus ta kokku selliste inimestega, kes olid sinna tööle läinud. Ühtlasi tuli tema jaoks üllatusena sealne hinnatase. "Ma ei tea, kas see oli hea või halb üllatus, sest ma veel seedin seda mõtet, aga meie kui eestlaste jaoks ei ole Dubai väga kallis koht. On see positiivne või negatiivne uudis, ma ei oska öelda. Ma oleksin oodanud, et seal on väga kõrged hinnad, aga meil endal on juba hinnad muljetavaldavad, nii et võime reisida kõikjale südamerahus," muljetab ta.

Lunge lavastatav tükk kannab nime "Korvpall on saatanast" ja tegemist on tema esimese katsetusena lavastajarollis. "Mind on tagasi hoidnud see, et ülikooli ajal Lembit Peterson usaldas mind, nii et ma lavastasin ühe meie kursuse lõputöödest. Õppisin selle käigus, et ma olen nii maksimalist ja tolles vanuses mitte nii hea kommunikeerija, seega ma läksin seal tülli osadega ja ei saanud aru, miks  nad ei tee nii suure hingega. Nii et ma olen olnud ettevaatlik selle teemaga. Nüüd aga hoidsin ma keelt hammaste taga, et ma ei jääks iseendale jalgu," avaldab ta.

Inga kohtus oma abikaasa Toomasega, kes on selle etenduse muusikaline kujundaja, just teatri kaudu ning üleeile tähistati ka abielu registreerimise aastapäeva. "Teater meid kokku viis ja nüüd me satume niimoodi. See võib olla probleeme koht, sest mina olen see, kes neid vägesid juhatab, aga Toomas peaks tegema seda, mis ma ütlen. Ma loodan, et ta on saanud seda 16 aastat harjutada," naljatleb Inga.

Vaata intervjuud Ingaga videost!