Eurovisioon andis Stefani karjäärile suure tõuke: ka Armeenias tunti mind tänaval ära

Stuudio

“Stuudio” saates käis külas laulja Stefan Airapetjan, kes rääkis, milliseid positiivseid mõjusid tõi tema karjäärile kaasa Eurovisioonil osalemine ning kui valmis on ta peatselt saabuvaks isarolliks!

“Albaanias oli selline äge asi nagu Kenga Magjike, mis on siis “maagiline lugu”. See on üks suurimaid Balkanimaade sündmuseid ja mul on au seal osaleda. Mind kutsus selle korraldaja isiklikult, sest Ronela, kes esindas Eurovisioonil Albaaniat, soovitas mind. Ja siis korraldaja kutsus mind sellele festivalile,” räägib Stefan. 

Stefan käis hiljuti Armeenias tegemas ka reisisaadet. “Ma olen väga tänulik, et mul on olnud selline võimalus minna reisile ja samas teha ka tööd. Ja sain ka oma elukaaslasega Armeeniasse minna, mis on veelgi ägedam. Sain proovida midagi uut ja olla saatejuht, mis küll natuke kurnas, sest meil oli 10 päeva ja 10 saadet oli vaja teha,” selgitab ta.

Kui palju on Euovisioonil osalemine Stefanile uksi avanud, milliseid emotsioone tundis ta Armeenias ning kui valmis on armastatud laulja peatselt saabuvaks isarolliks, vaata täpsemalt juba päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad