Reklaam sulgub sekundi pärast

Ei või olla! Liis Lemsalu kirjeldas Sanna Mariniga kohtumist: ta ütles, et teab mind!

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu — FOTO: TV3

Möödunud nädalavahetusel väisas lauljatar Liis Lemsalu Soome muusikaauhindade galat EMMA, kus tal õnnestus muuhulgas kohtuda ei kellegi muu kui peaminister Sanna Mariniga.

Kuigi soomlased on muusikaauhindade galat korraldanud juba 40 aastat ja eestlasedi vaid 25, siis jagub Lemsalul siiski kiidusõnu ka kodumaale. "Eestlased on ka väga väga tublid ja ma istusin oma manageri kõrval ning ütlesin, et issand, EMA on ka nii heal tasemel! Ma istusin suurte soome artistide vahel ja Sanna Marin oli ka seal. Ta liikus seal, ta oli niivõrd sõbralik, niivõrd pulbitsev, lehvitas koguaeg lastele. Ta oli väga aktiivne ja väga armas inimene, kõik oli hästi perekondlik," meenutab Liis.

Lemsalu ja Marin suhtlesid omavahel inglisekeeles. "Ma läksin ta juurde ja ütlesin, et ma sooviksin nii väga pilti teha. Ja ta ütles, et ta teab mind! Siis ta ütles, kui uhke asi mul seljas on ja me rääkisime natuke nendest kleitidest ning tema oma oli taaskasutatud ja vintage. Ta vist väga pooldab rohepööret ja taaskasutust, lisaks rääkisime veidi ka naisteteemadel," räägib Lemsalu.

Ühtlasi avaldas lauljatar, et sellel aastal tõepoolest on tema sulest oodata ka värsket albumit. "Ma rikkusin eelmisel aastal lubadust oma fännidele, aga mul oli vaja seda oma aega ja ma ütlesin nii paljudele projektidele ära. See aasta ma teen juba tööd ja esimesi vilju saab nautima hakata märtsi lõpus," ütleb Liis, et õige pea ilmub tema uus singel. 

Vaata intervjuud videost!