Andres Puusepp on megastaar Beyoncé kontserdist vaimustuses: see oli täiesti pöörane!

— FOTO: TV3

Raadiosaatejuht Andres Puusepp käis kolmapäeval megaartisti Beyoncé kontserdil Rootsis ning jagas “Stuudio” saates muljeid suurejoonelisest kontserdist.

“Iga sekund see 3 tundi ja 10 minutit, mis see kontsert pikk oli, see on detailideni läbi mõeldud. See oli täiesti pöörane,” ütles Puusepp, et ta oli kontserdist vaimustuses.   

“Beyoncé on üliheas vormis. Ta on üks maailma parim laulev-tantsija. See on muljetavaldav, et inimesed suudavad oma kehaga teha midagi sellist,” märkis Puusepp 41-aastase lauljanna kohta. 

Raadiohääl avaldas, et tema kontserdipilet maksis 150 eurot, aga oli ka kontserdil neid eestlaseid, kes ostsid pileti 350 euroga ja 2500 euroga. 

Kuna Puusepp korraldab ka ise kontserte, siis ta tunnistas, et jälgis kontserti kohati rohkem korraldaja pilguga ning tabas end mõttelt, et tal endal pole sellist asja kunagi võimalik teha.

“Eestis pole nii palju raha, see pole lihtsalt võimalik. See produktsioon on täiesti pöörane. Mitte, et me Eestis midagi halvasti teeme, me teeme Eestis ka maailmatasemel asju, aga nemad ehitasid lava 2 aastat. Me ei saagi võrdväärselt Beyoncéga siin võistelda,” tõdes Andres. 

Kuula lähemalt kontserdimuljeid videost:

Kommentaarid puuduvad