Tanja Mihhailova-Saar sai fännilt imelise sõnumi: see on minu jaoks suurim kompliment!

“Stuudio” saates käis külas andekas lauljatar Tanja Mihhailova-Saar, kes rääkis veidi lähemalt muusikalist “Nunnad hoos”, kus ka temal roll kanda on. Nimelt jõuab sel sügisel etendus lavale juba 60. korda.

Tanja tunnistab, et nüüdseks on etenduse stsenaarium tal juba nii-öelda lihasmälus ehk ta on suuteline igal suvalisel ajahetkel mõne repliigi näiendist ütlema. Tegijal aga ikka juhtub ning vahel ununevad sõnad ära – kas seda on ka temal ette tulnud? “Seda juhtub koguaeg, kui keegi unustab oma fraasi, aga seal on palju vajalikku informatsiooni. Oli üks juhtum, kus Kalle Sepp unustas öelda oma fraasi, kus oli märksõna, mille peale ma pidin minema. Seisis seal ja vaatas mulle oma ilusate silmadega otsa ja siis ma küsisin selle küsimuse, nii et ma panin selle märksõna ise sinna sisse. Neid kohti ikka tuleb ette, aga õnneks meie muusikalis seda nii palju pole olnud,” meenutab Tanja täbarat olukorda laval.

Tanja sõnul on publiku vastuvõtt olnud äärmiselt soe ja positiivne ning seda ilmestavad ka järgemööda väljamüüdud etendused. “Seal saab kõiki emotsioone ja see on väga hea meelelahutus! Me hoiame pöialt (et tuleb ka 100. etendus). See on kõige rohkem mängitud etendus minu karjääris. Publikut jagub,” rõõmustab ta.

Ka Tanja enda muusikalises karjääris on naine astumas suuri samme. Näiteks avaldas ta hiljuti värske rokihõngulise singli “Millal veel”, mis on võrdlemisi erinev tema varasemast loomingust. “See stiil on meeldinud mulle juba ammusest ja ma kasvasin kodus roki peal. Mulle on alati meeldinud kuulata ja esitada,” ütleb ta ja lisab, et tema jaoks on see kõige suurem kompliment, kui keegi kuulab tema muusikat ja ütleb, et see on muutnud nende elu.

“Elu on nii kummaline praegu, eriti viimasel ajal ja ma olen tõepoolest saanud väga palju positiivseid kirju, et inimesed on võtnud julguse kokku – kes on vahetanud töökohta, kes on teinud samme, mida nad on ammu tahtnud teha. Minu jaoks on see suurim kompliment, kui loo sisu ja sõnum jõuab inimesteni,” kinnitab Tanja.

Vaata intervjuud Tanjaga videost!

Kommentaarid puuduvad