Sõrmused sõrmes? Andrei ja Robin seisid Vegases altari ees: tahtsime näha, kuidas see käib

Andrei Zevakin ja Robin Valting on ametlikult Youtube’i keskkonnast väljamurdnud ja vallutavad nüüd ka telemaastikku oma uhiuue reisisaatega. “Stuudio” diivanil rääkisid noormehed lähemalt, kuidas neil Ameerikas läks ja mis põhjusel nad Las Vegases altari ees seisid.

Noormehed tõdevad, et peamine põhjus, miks otsustasti just Ameerikasse minna, peitus paljuski just kohalikes inimestes, kes on niivõrd erilised ja teistsugused võrreldes eestlastega. “Me tegime selle saate hästi inimestepõhise ja tutvume ameeriklasega ja vaatame, milline ta elu päriselt on. Sai päris äge kompott!” ütleb Robin Valting.

Saates näidati ka üht lühikest tiiserklippi, kus oli näha, kuidas Elvise karakter altari ees Andreid ja Robinit justkui paari pani. Nimelt on selline abielu sõlmimise viis Ameerikas äärmiselt populaarne. Kas on põhjust õnne soovida? “Me sõlmisime igavese sõpruse lepingu. Me korra hakkasime kartma, et kui see Elvis seal esines, et kas me tahame ikka seal olla,” muhelevad noormehed. 

Tegemist oli siiski vaid naljaga ja päriselt paari neid ei pandud. Andrei leiab ka, et isiklikult ei tahaks ta kindlasti sellises keskkonnas abielluda. “Me teadsime, et seda tehakse seal palju ja me tahtsime näha, kuidas see asi käib. Enne meid oli sees laulatus ja me nägime seda ka oma silmaga. Jah, see on päris!” kirjeldab Andrei olukorda Las Vegases.

Mis veel sisuloojaid ehmatas, oli lokkav relvakultuur. Kuigi see on juba ammu teada tõde, et ameeriklased hindavad oma relvi väga kõrgelt, oli see siiski päris hirmutav, kuidas pea igaüks neid endaga kaasas kandis, olenemata olukorrast. “See on tavaline nähtus, et kõik inimesed, kes sulle vastu tulevad või kaubanduskeskuses poodlevad, neil on paar relva ära peidetud. See oli päris õudne!” meenutab Robin.

“Sa ei tea kunagi, kuidas inimene reageerib. Eestis sa tead, et keegi ei tõmba taskust relva välja ja ei hakka sihtima ja laskma, sul ei teki ebameeldivat tunnet. See relvapoliitika, mis seal on, tekitab ebameeldivat tunnet,” lisab Andrei. Ameerikas tekkis neil lausa mitu hetke, kus võttepäevad olid küll läbiräägitud, aga ikkagi leidis keegi, et nad ei tohiks kuskil filmida ja ähvardas relvaga. “Kas niimoodi aetaksegi asju!?”

Nüüd, kui esimene reisisaade on tehtud, mis saab edasi? Seda vaata juba videost!

Vaata intervjuud Andrei ja Robiniga “Stuudio” saatelõigust!

Kommentaarid puuduvad