Reklaam sulgub sekundi pärast

Šokk Terraste perekonnas: Hendriku abikaasa Maria pidi raseduse alguses korduvalt haiglas käima

Hiljuti abiellunud ja beebiootusest teada andnud Hendrik ning Maria Terras avalikustasid tõe, et tegelikkuses ei kulgenud raseduse esimesed kuud neil sugugi kergelt. Nimelt pidi Maria korduvalt haiglas tilgutite all käima, mis oli Hendriku jaoks tõeline šokk.

"Stuudio. Nädal" saatejuht Liis Lusmägi uuris hiljuti abiellunud noorpaari käest, kas ja kuidas on nende elu nüüd täna teistmoodi. "Abielu ajal värvid on erksamad ja päike on väljas ning kevad tuli, aga võib-olla on asi Marias," naljatles Hendrik. "Ma ei tea, kellega sa abiellusid, aga mul on küll elu täpselt samasugune, nagu ta enne oli," lisas Maria omaltpoolt.

Noored sõnavad, et tänaseks on nad juba mõnda aega koos elanud ja nii tuleb loomulikult ette ka olmeprobleeme, nagu näiteks Hendriku vedelevad sokid, mida ka nende koer laiali tassib. "Mariaga koos elades on iga päev üllatus. Vaatasin, siin pikalt olid miinuskraadid õues, siis tuli päike välja ja oli pluss neli - Maria on õues küünarnukkideni mullas ja istutab taimi aknalaua peale. Mina vaatan ilmateadet jälle, et öösel tuleb miinus viis ja nüüd meil on hunnik surnud taimi aknalaua peal, aga pealehakkamist on hästi palju!" muheleb Hendrik.

Mõnda aega tagasi tuli avalikuks, et paar ootab ühtlasi oma esiklast, kes peaks ilmavalgust nägema suvel. Maria tõdeb, et varjata ta seda otseselt ei püüdnud, sest ringi sai liigutud omajagu ning isegi spa-s trikooväel ujutud. "Me ei varjanud seda, aga selle uudise ise tegemine on teistmoodi, sest selliseid isiklikke asju on hea ise nautida. Me päris pikalt nautisime ise seda, enne kui me perele teatavaks selle tegime," ütleb ta.

Hendrik lisas, et tegelikult ei kulgenud Maria rasedus sugugi ootuspäraselt ning see oli temagi jaoks ootamatu. "Esimesed kolm kuud olid hästi keerulised ja me pidime isegi mitu korda haiglas käima, see tegi hästi ettevaatlikuks," selgitab ta, miks nad beebiootust salajases hoidsid. "Sa ei kujuta seda üldse ette! Minu jaoks oli see väga suur šokk, et inimene oli kaks kuud täiesti rivist väljas, energiat ei ole, kehv on olla ja ei suuda mõelda. Mehena seal kõrval ei saa väga midagi teha ka ja täiesti abitu tunne!"

Riigikogu liikmetele pole ettenähtud isaduspuhkust ehk tööst Hendrik pausi teha ei plaani. "Ajastuse mõttes on selles suhtes hästi, et kevadine istungitejärk saab läbi ja siis on suveaeg, kus aeg on paindlikum. Siis ma kavatsen võtta selle aja, et kodus aidata," kinnitab ta.

Vaata täispikka intervjuud Hendriku ja Mariaga "Stuudio. Nädal" saatest!