Reklaam sulgub sekundi pärast

Sinu hääl loeb! Populaarne kullerfirma Wolt tunnustab taaskord parimaid restorane

Sisuturundus

Kullerfirma Wolt tunnustab taaskord parimaid Eesti restorane Wolti Restoranide Auhinnad tiitliga. Kohalikke restorane tutvustatakse üheksas erinevas kategoorias ning alates eilsest, 29. novembrist, on kõigil võimalus ka enda lemmikute poolt hääletada. "Stuudio" saatejuht Eero Reinu käis koos stilist Ženja Fokiniga katsetamas hommikusöögikohta T35.

Eero ja Ženja uurisid T35 kohviku menüüd, mis oli stilisti sõnul lausa "kukerpallitavalt äge" ja palusid teenindajal ka toidust pilte endale näidata, et paremini otsust langetada. Sarnane teenus on võimalik ka Wolti rakenduses, mis on Ženja sõnul eriti tore.

Miks on üldse aga vaja selliseid tiitleid restoranidele välja anda? "Wolt on pannud karussellid keerlema ja see on oluline tähepunkt kõigile restoranidele ja kohvikutele, see on tunnustus neile. See annab platvormi uutele tegijatele, et tulge maitske ja hinnake meid ning samas on see ka äratuskell vanadele olijatele, et me ei saa latti alla lasta," selgitab Ženja.

Nominendid Wolt Restoranide Auhinnad tiitlile on esitanud muljetavaldav žürii, kuhu kuuluvad restorani Mere38 peakokk Joonas Koppel, ajakirjanik Marko Reikop, koomik Sander Õigus, toidublogijad Valeriya Boltneva (@tastyineesti) ja Bärbel Moros (@b2rbelmoros) ja MasterChefi saate esimese hooaja võitja Jana Guzanova.

Kokku on restorane esitatud üheksas erinevas kategoorias, kuhu eelmainitud žürii on välja pakkunud 10 restorani. Kategooriad, milles restoranid võistlevad, on seinast-seina, seega saab anda oma hääle näiteks lemmiku hommikueine, magusa ampsu või taskukohase eine eest. Esindatud on nii taimetoidu, uue tulija, patueine kui ka pererestorani kategooriad. Samuti on gurmaanide rõõmuks loodud erilise elamuse ning maailma maitse kategooria.

Ženja sõnul on eriti tore see, et hääle andmiseks ei pea olema Wolti kasutaja. "See on nagu suusavõistlus - omadele tuleb kaasa elada!" Iga päev saavad kõik inimesed minna maandumislehele ja hääletada iga kategooria poolt. Päevas saab hääletada ühe korra ja seda terve detsembrikuu jooksul. Võitjad kuulutab Wolt välja jaanuarikuu esimesel nädalal.

Ženjal teadagipärast on väga tihe ajagraafik - kui tihti tema näiteks toitu koju tellib või väljas einestamas käib? "Ütleme nii, et inimkontakt on väga oluline, aga woltimise aspekt on ka oluline, sest tihti, kui ma kuskil fotoshootidel või tööprojektidel lõpetan, siis see, et minna kuskile ja hakata ootama, siis Wolt on justkui ajaaken. Kui ma kuskilt hakkan minema, ma tellin juba ära ja kui ma koju jõuan, tuuakse maitsed koju kätte!" sõnab ta.

Parimate restoranide poolt on võimalik hääletada vahemikus 29. novembrer kuni 31 detsember.

Mine ja hääleta oma lemmikrestoranide poolt Woltis!

Kommentaarid puuduvad