Reklaam sulgub sekundi pärast

Robin Kristofer Kukk sai pisikeselt fännilt ootamatu kingi: see läheb nüüd soovinimekirjast maha!

Möödunud laupäeval toimus Ülemiste keskuses uhke Star FMi jõuluraadio avamine, kus olid lisaks saatejuhtidele kohal ka "Eesti otsib superstaari" finalistid. Toimusid meeleolukad kohtumised fännidega ja kuuse kaunistamise konkurss.

Detsembrikuus mängib Star FM sajaprotsendiliselt vaid jõulumuusikat ja juba neljandat aastat järjest on nende "koduks" sel perioodil Ülemiste keskus. Pidulikul avamispeol olid kohal hommikuprogrammi saatejuhid Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepp ning kõik kümme superstaarisaate finalisti.

Avamine meelitas mõistagi ligi palju suuri ja väikeseid fänne, kes kõik oma lemmiksuperstaaridega kohtuda said ning neile kingitusi tegid. "Siin on nii armsad inimesed! Eriti toredad on need väikesed, kes tulevad ja küsivad autogrammi. Nad on nii armsad!" rõõmustas Margareth Mürk.

Robin Kristofer Kukk sai kohe eriti armsa kingituse oma fänni käest - suure päkapiku! "Ma ei ole kunagi varem päkapikku kingiks saanud, aga nüüd sain! Bucket listist (soovinimekirjast - inglise keeles) on nüüd asi ära võetud!" hõiskas ta rõõmsalt.

Lisaks staarisaate osalejatele möllasid ringi ka Puusepp ja Pärnsalu, kes võtsid omavahel mõõtu kuuse kaunistamises. Kes selles heitluses peale jäi, selgub juba videoloost!

Vaata meeleolukat klippi Star FMi jõuluraadio avamiselt videost! 

Kommentaarid puuduvad