Merlyn Uusküla oma uue albumi taustal: eestlasi on tabanud tõeline retrohullus

Esmaspäevane "Stuudio" alustas mõnusalt ja hoogsalt, sest külas oli laulja Merlyn Uusküla, kes rääkis oma uuest ahjusoojaalbumist.

"See album on nii ahjusoe kui üldse olla saab. Selle albumi lugu on see, et seal on kokku pandud minu viimase kuue aasta kõige suuremad hitid, alustades "Raju reedest." See album võib-olla saigi alguse filmist "Päevad, mis ajasid segadusse". Peale seda hakkasid inimesed minult ootama 90ndate nostalgilisemat muusikat. Mingil momendil ma sain aru, et see läheb üleüldse eestlastele peale, et see pole ainult vanematel inimeste, vaid ka noortel. Minu meelest eestlasi on tabanud tõeline retrohullus."

Samuti ootab Merlynit ees tuur, mille nimeks on "Reedest reedeni". "Kui 90ndatel oli "Suvest suveni" suvetuurid, siis nüüd on "Reedest reedeni" klubituur, üle Eesti toimuvad albumi esitluskontserdid.

Saatejuht Marko tõi välja, et ta ei mäleta, millal ta viimati CD-plaati käes hoidis. Ta uuris Merlynilt, kas temal endal on koht, kus seda mängida. "Ütlen ausalt, see on minu jaoks nii sur üllatus, et see plaat on juba praegu nii menukaks osutunud, sest ootelistis oli üle 100 inimese, kellele ma juba postitan neid albumeid. Ma isegi kahtlesin, kas ma üldse hakkan CDd tegema, et kes seda ikka ostab tänapäeval, aga ostavad ja palju ostavad. See on tõsine ülaltus. Meil peres on üks auto, kus me saame veel kuulata. Võib-olla edaspidiseks peaks ka ühe kodumaki leiutama kuskilt, mis ikka töötab ja kust saaks CDsid kuulata."

Vaata lähemalt päises olevast videost! “Stuudio” kohta saab lisainfot SIIT.

Kommentaarid puuduvad