Reklaam sulgub sekundi pärast

Koomik Sander Õigus põrus oma eelmises ametis

Sisuturundus

Sander Ōigus tunnistab, et tema restoranipidaja karjäär lōppes kiiresti: "Miks ma enda koha kinni panin, sest ma ei leidnud inimesi, kes tegid seda niimoodi nagu mul oleks vaja olnud."

"Stuudio" saatejuht Eero Reinu külastas koos koomik Sander Õigusega VLND Burgeri restorani, mis kandideerib Wolti auhindade valimisel. Koos arutleti koomiku endise kokanduskarjääri üle ning mida ta ootab õigest burgerist.

Eero uuris Sandrilt, kes on ise õppinud kokandust ning selles vallas ka edukas olnud, mis tunne on süüa teiste poolt valmistatud toitu. 

"Oleneb kohast, ma arvan. Ühtepidi halvasti tehtud asi, teeb kurvaks, aga näiteks käesoleva restoraniga, on asi nii nagu ta olema peab. See teeb selles mõttes rõõmsaks. Ma olen küll väga kriitiline, aga teistpidi olen ma see, kes käib alati kokka kiitmas, kui on põhjust."

Sander võrdles ka oma kokanduskarjääri ka VLND Burgeri restoraniga ning selgitas, miks tema oma toidukoha kinni pani.

"Minu kõige suurem mure söögikohtadega on järjepidevus, stabiilsus, kuidas iganes me seda kutsume, aga see on üks see koht, kus ma olen nüüd... Ma arvan, et see võib mul täna siin olla mingi sajas burks aastate jooksul ja ta iga kord täpselt seesama burks," kiitis Õigus VLND Burgerit.

"Ma ise tean, kui keeruline seda teha on. See on miks ma enda koha kinni panin, sest ma ei leidnud inimesi, kes tegid seda niimoodi nagu mul oleks vaja olnud."

Sander on sel aastal Wolti Auhindade žüriis, kuid ka sina saad anda hääle oma lemmikule restoranile, et aidata neil võita tiitel põnevates kategooriates.

Anna ka oma hääl lemmikrestoranile Wolti Auhindade hääletusel!